MOIRY, s.r.o. – zakázková výroba nábytku z masivu – logo společnosti MOIRY, s.r.o. – zakázková výroba nábytku z masivu

Udělejte si radost kvalitním nábytkem z masivu od firmy MOIRY. Jsme rodinné truhlářství s dlouholetou tradicí. Zabýváme se zakázkovou výrobou z masivu. Vyrobíme vám jakýkoliv nábytek nebo venkovní konstrukci. Zabýváme se i výrobou přepravních beden na míru a pořezem kulatiny.

 • Klíčová slova 52

  MOIRY, zakázkové truhlářství, rodinné truhlářství, výroba nábytku z masivu, masivní nábytek, zakázková výroba nábytku z masivu, přepravní bedny, zahradní domky, zahradní nábytek, altány, chaty, chatky, pergoly, kuchyňské linky, židle, stoly, postele, vestavěné skříně, skříně, knihovny, dětský nábytek, koše na prádlo, schodiště, eurookna, špaletová okna, interiérové dveře, vchodové dveře, vrata, brány, výroba přepravních beden na míru, přepravní bedny na míru, dřevěné přepravní bedny, překližkové přepravní bedny, přepravní bedny z OSB, přepravní bedny z DTD, atypické dřevěné palety, kompletní řešení balení, balení od návrhu až po realizaci, sušárna řeziva, konvenční sušárna řeziva, sušení řeziva, celkové zpracování dřeva, těžba dřeva, sušení dřeva, pořez dřeva, prodej odřezků, prodej dřevěných briket, prodej matrací Tropico, matrace z líné pěny, matrace ze studené pěny, pružinové matrace, zdravotní matrace

 • Popis

  V MOIRY, s.r.o. se zabýváme zakázkovou výrobou z masivu. Jsme rodinné truhlářství s více než 20letou praxí v oboru. Na přání vyrobíme cokoliv pro váš interiér i exteriér.

  Nabízíme vám výrobu kuchyňských linek, skříní, postelí, stolů, židlí, dětského nábytku a mnoha dalšího vybavení. Vyrobíme pro vás i jakoukoliv venkovní konstrukci – pergoly, altány, zahradní domky, zahradní nábytek, vrata, brány atd.

  Mezi naše další služby patří výroba přepravních beden na míru. Vyrábíme dřevěné přepravní bedny, překližkové přepravní bedny, přepravní bedny z OSB a DTD. Nabízíme vám kompletní řešení vašeho balení od návrhu až po realizaci.

  Zabýváme se i celkovým zpracováním dřeva, pořezem kulatiny, prodejem odřezků a dřevěných briket a prodejem matrací Tropico.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  Zavřeno
 • Pondělí 07:00 – 15:30
 • Úterý 07:00 – 15:30
 • Středa 07:00 – 15:30
 • Čtvrtek 07:00 – 15:30
 • Pátek 07:00 – 15:30
 • Sobota Zavřeno
 • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu MOIRY, s.r.o. – zakázková výroba nábytku z masivu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.