Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Česká zemědělská akademie v Humpolci nabízí vzdělání v učebních oborech a maturitních oborech. Studovat u nás můžete obor kynologie - chovatelství psů, Agropodnikání - chov koní a jezdectví a mnoho dalších oborů. Nabízíme školní ubytování a provozujeme školní jídelnu i pro veřejnost.

62540050 ARES
DIČ CZ62540050
Vznik 1995
Weby cza-hu.cz
Telefony 565 532 069
Sociální sítě facebook.com , instagram.com
Mgr. Březina Otakar (ředitel)
  • Česká zemědělská akademie, zemědělská akademie Humpolec, česká zemědělská akademie Humpolec, zemědělská akademie Světlá nad Sázavou, střední škola zemědělská, nástavbové studium, dvouleté nástavbové studium, denní studium, dálkové studium, střední odborné učiliště, střední školy, výuční list, školní jídelna, vzdělání s maturitou, vzdělání s výučním listem, učební obory, maturitní obory, čtyřleté studium, tříleté studium, obor Agropodnikání - ekologické a konvenční zemědělství, obor Agropodnikání - chov koní a jezdectví, obor Chovatelství - kynologie, obor Mechanizace a služby, obor Mechanik opravář motorových vozidel, obor Opravář zemědělských strojů, obor Zemědělec – farmář, obor Jezdec a chovatel koní, obor Instalatér, obor Tesař, školní ubytování, školní jídelna i pro veřejnost
  • Provozujeme střední školu v Humpolci. Nabízíme vzdělání jak v řadě učebních, tak i maturitních oborech.

    Z učebních oborů nabízíme: Mechanik opravář motorových vozidel, Opravář zemědělských strojů, Zemědělec – farmář, Jezdec a chovatel koní, Instalatér a Tesař.

    Z maturitních oborů nabízíme: Agropodnikání - ekologické a konvenční zemědělství, Agropodnikání - chov koní a jezdectví, Chovatelství - kynologie a Mechanizace a služby. 

    Žákům zajišťujeme ubytování ve vlastních domovech mládeže s celodenním stravováním