METAL-SYSTÉM s.r.o

Počátek firmy sahá do roku 1994. Významným krokem vpřed byl v roce 2003 přechod z fyzické osob na METAL-SYSTÉM s.r.o.

Naše společnost se specializuje na zakázkovou a sériovou výrobu vybavení obchodů, skladových a výrobních hal. Dodáváme například skládací drátěné box, sklapovací a stohovací koše, podvozky pod nákupní košíky, reklamní a propagační stojany/tabule, stojany na knihy, drobné dekorační drátěné předměty.
U veškerých našich výrobků jsme schopni zajistit povrchové úpravy dle přání zákazníka.

Naše dílny jsou dobře vybaveny pro veškerou práci v oblasti tváření, svařování a obrábění kovu:
Rovnačky drátů
3D ohýbací centrum (průměr 3 - 8mm)
Zařízení pro odporové svařování
Ohraňovací lis
Tabulové nůžky
Sváření CO2, argon
Pásové pily
Hydraulické a vzduchové lisy

Každý zákazník je pro nás důležitý. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a pro své stálé klienty nabízíme výhodnější ceny a další benefity.

Ve výrobě jsme limitováni pouze Vaší fantazií.

26000504 ARES
DIČ CZ26000504
Vznik 0
Telefony 569 432 734
  • sériová výroba drátěného vybavení obchodů, zakázková výroba drátěného vybavení obchodů, výrobních hal, plotové konstrukce, drátěné koše, odpadkové koše, odpadkový koš na plastové láhve, kontejnery, dekorační sítě, háčky, ramínka na textil, reklamní a propagační stojany, tabule na tiskoviny a prospekty, prodejní regály, police do školních lavic, koš stohovací, krytka na světlo, stojan, drátěný box, sklapovací koš, tváření, svařování kovu, obrábění kovu, rovnačky drátů, 3D ohýbací centrum, zařízení pro odporové svařování, ohraňovací lis, tabulové nůžky, sváření CO2, pásové pily, hydraulické a vzduchové lisy