Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času – Jižní a Západní Čechy

Digitální radiobudík s projekcí času je ideálním doplňkem pro každou domácnost v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tyto moderní hodiny nejen ukazují přesný čas, ale také projekcí zobrazují čas na stěnu nebo strop.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1JPF SYSTEM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Senovážné nám. 232/9, České Budějovice Bezdlužná Ověřená

Naše firma je plná profesionálů na systémové elektroinstalace, výstavbu fotovoltaických elektráren, hromosvody, elektronické zabezpečovací systémy, systémy prediktivního servisu a instalace i konfigurace inteligentních domů. Další naší specializací je vydávání energetických průkazů budov a…

2Atelier 24 spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dr. E. Beneše 1098, Sezimovo Ústí Bezdlužná

Společnost ATELIER 24 spol. s r.o. nabízí projektování pozemních staveb včetně 3D vizualizace, dále inženýrskou činnost a měření radioaktivity.

3HARICOM, spol. s r.o. (pobočka Plzeň-Doudlevce)3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 574/4a, Plzeň-Doudlevce Bezdlužná

Poskytujeme celoplošné služby v oblasti telekomunikací a radiokomunikací. Provádíme projektování či výstavbu slaboproudých zařízení. Nabízíme prodej a servis telefonních ústředen. Dále v nabídce naleznete LED svítidla, mikroskopy, požární a poplachové systémy i telekomunikační materiál.


Firmy v dalších lokalitách


Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky digitálnímu displeji je čas vždy přesný a snadno čitelný. Radiobudík umožňuje nastavit až dva různé budíky, takže si můžete nastavit různé časy probuzení pro různé dny v týdnu. S funkcí snooze si můžete ještě chvíli zdřímnout, aniž byste se museli bát, že zaspíte. Digitální radiobudík s projekcí času je skvělým dárkem pro každého, kdo hledá moderní a praktické hodiny pro svůj domov v oblasti Jižní a Západní Čechy.