Elektrody na svařování hliníku, litiny – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Jaromír Kyznar - KOVOSVAR

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Písecká 1314, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme svářečskou školu včetně školení ve všech metodách dle Evropských norem. Nabízíme svářečské potřeby, svářečské plyny a provádíme svářečské opravy. Specializujeme se na prodej svářecí techniky a technických plynů Linde. Poskytujeme nadstandardní poradenství v oboru svařování.

2TRADE, spol. s r.o.1 pobočka

Působíme v oboru prodeje svařovací techniky. Dodáváme magnetické úhelníky, orbitální svařování Magnatech, robotizované syst. Fanuc, plazmovou řezací tech. Hypertherm, pálicí CNC stoly a lasery, samostmívací kukly a odsávací zařízení. Sídlo firmy TRADE, spol. s r.o., Bezděkov 124, 43801 Žatec. Tel.:…

3AZ - Svářecí Technika, s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Peroutka 675, Moravské Budějovice

Prodej svářecí techniky. Elektrocentrály, ruční elektrické, aku nářadí, obráběcí stroje, příslušenství.

4LAUB-KOVOVÝROBA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vidonín 21, Vidonín Bezdlužná

Zabýváme se kovovýrobou přesných součástí, výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Zámečnické práce a prodej hutního materiálu.

6CP MORES spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Pily 548, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem a servisem svařovací techniky. Nabízí ochranné pomůcky, pásové brusky, elektrické ruční nářadí FEIN. Poskytujeme poradenskou činnost pro naše zákazníky. Kontakty a další informace najdete na našich internetových stránkách.

7LPW, spol. s r.o.1 pobočka

Slovanská alej 1993…, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost prodává technickou keramiku, elektrody, řezné oleje a pasty, chladicí emulze, průmyslovou chemii, filtrační systémy, média, čističe, kapaliny pro průmyslové pračky a mycí zařízení.

8KARBOTECHNIK spol. s r. o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Staniční 1115/10 , Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáme v krátkých termínech uhlíkové lamely, grafitové lamely, těsnění, ložiska, destičky, elektrody, kelímky, plst, fólie, kokily, šňůry, tyče, kontakty, trubky, topné tyče, bloky pro EDM, vyjiskřování.

9NPC kovo s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Kyjovem 350/20, Plzeň Bezdlužná

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Nabízíme ocelové potrubí, sprinklerové hasicí systémy, konstrukční kovové stavební díly a díly pro průmyslové plynoměry. Provádíme svářečské práce, svařování kovů TIG, MIG, MAG, robotické svařování kovů a svařování v ochranné atmosféře plynu a elektrodou.

10MODYNAS, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Jihlava 131, Hruškové Dvory Bezdlužná

Zabýváme se výrobou forem pro lisování plastů do velikosti 600×600 mm, výrobou postupových střižných nástrojů a kusovou, malosériovou i sériovou zakázkovou kovovýrobou dle návrhů zákazníka. Specializujeme se především na výrobu přesných strojních součástí, určených zejména pro automobilový,…


Firmy v dalších lokalitách


Elektrody na svařování hliníku, litiny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Elektrody na svařování hliníku, litiny najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.