Hospitaliace zvířat – Jižní a Západní Čechy

Hospitalizace zvířat je proces, při kterém jsou zvířata přijata do veterinární kliniky nebo nemocnice pro léčbu a péči. Tento proces může být způsoben různými faktory, jako jsou nemoci, úrazy nebo chirurgické zákroky.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun - VETERINÁŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(42)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2MVDr. Ing. Zdeněk Pohanka1 pobočka

Újezd 20, Nížkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Provádíme veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na vyšetření, kožní seškraby atd. Dále provádíme i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání…

3MVDR. Petr Johanides - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvořákova 2289/8, Žďár nad Sázavou 6
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Naše veterinární klinika poskytuje klasickou preventivní a terapeutickou činnost, ale díky našemu speciálnímu vybavení umíme řešit i složité případy onemocnění psů a koček. Poskytujeme komplexní veterinární péči. Pohotovostní služba na telefonním čísle…

4Štursa Jaromír, MVDr.- Veterinární klinika

4.8
★★★★★
★★★★★
(313)
Nerudova 2258, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Má Váš zvířecí mazlíček zdravotní problémy? Pak určitě hledáte veterináře a nejbližší veterinární ordinaci. Navštivte naši veterinární kliniku a svěřte zdraví svého domácího miláčka do péče 5 odborných veterinářů. Poskytujeme široké spektrum veterinárních služeb na Vysočině a jsme kompletně…

5Aurum Vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(158)
K. Světlé 540/6, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku. Ošetření domácích zvířat a péče o nemocná zvířata.

6Soukal František, MVDr.Ing.

U Špýcharu 405, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace. Prevece, diagnostika a léčba nemocí psů a koček. Provádíme čipování zvířat, vakcinace, mikroskopická vyšetření, stanovení diagnózy a hospitalizaci.

7Veterinární klinika ZA BRÁNOU

4.8
★★★★★
★★★★★
(199)
Na Kopečku 1324, Třeboň
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika za bránou byla založena v listopadu 2009 s cílem zajistit komplexní veterinární péči o naše pacienty. Veterinární klinika za bránou je zaměřena na všeobecnou veterinární medicínu, ortopedii, chirurgii měkkých i tvrdých tkání, nemoci koní a hospodářských zvířat, oftalmologii,…


Firmy v dalších lokalitách


Hospitaliace zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Hospitalizace zvířat je důležitá pro zajištění nejlepší péče a zdraví zvířat.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik veterinárních klinik a nemocnic, které nabízejí hospitalizaci zvířat. Tyto zařízení jsou vybavena moderní technologií a vyškoleným personálem, kteří jsou schopni poskytnout nejlepší péči pro vaše zvíře.

Během hospitalizace zvířat jsou zvířata umístěna v oddělených pokojích, kde jsou sledována a léčena veterináři a technici. Zvířata jsou pravidelně kontrolována a podávány jim jsou léky a potrava podle potřeby. Pokud je to nutné, jsou zvířata podrobována chirurgickým zákrokům, které jsou prováděny v moderních operačních sálech.

Během hospitalizace mají majitelé zvířat možnost navštívit své zvíře a být informováni o jeho stavu. Veterináři a technici jsou k dispozici pro odpovědi na otázky a poskytnutí informací o léčbě a péči.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou veterinární kliniky a nemocnice vybaveny moderními diagnostickými zařízeními, jako jsou rentgenové přístroje, ultrazvukové přístroje a laboratoře. Tyto zařízení umožňují veterinářům rychle a přesně diagnostikovat a léčit zvířata.

Výhody hospitalizace zvířat v oblasti Jižní a Západní Čechy:

1. Moderní zařízení a vyškolený personál.

2. Oddělené pokoje pro zvířata.

3. Pravidelné kontroly a léčba.

4. Chirurgické zákroky v moderních operačních sálech.

5. Možnost návštěvy a informování majitelů zvířat.

6. Moderní diagnostická zařízení pro rychlou a přesnou diagnostiku a léčbu.

Hospitalizace zvířat je důležitá pro zajištění nejlepší péče a zdraví zvířat. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici moderní veterinární kliniky a nemocnice, které nabízejí hospitalizaci zvířat s vyškoleným personálem a moderními diagnostickými zařízeními.