Instalace, montáž ekologických kotlů – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Gasservis České Budějovice

Provádíme montáže nových plynových spotřebičů včetně veškerých souvisejících prací a ekologické likvidace starého spotřebiče. V této oblasti se specializujeme na značku Mora-Top.

2Mudroch Jiří - plynařské práce

Prodej a montáž ekologických tepelných čerpadel kvalitní švédské značky NIBE. Nabízíme kompletní řešení primárních okruhů tepelných čerpadel - zemní kolektory - vrty. Provádíme plynoinstalace, plynařské a topenářské práce, čištění kanalizace, vodoinstalace, instalatérské práce i centrální vysávání.

3Rožeň Karel - COALEX - paliva3 pobočky

Nádražní, Klatovy Bezdlužná

Nabídka velkoobchodu a maloobchodu pevných paliv, dřevěných briket či infratopení. Nabízíme prodej a provádíme servis i montáž automatických kotlů Varimatik včetně bezkomínových krbů. Zabýváme se vývojem a prodejem ekologických topných systémů.

4Kodýdek Pavel - A1Solar1 pobočka

Pačejov 49, Pačejov Bezdlužná

Prodej, montáž, servis a služby v oblasti solárních systémů. Kolektory pro ohřev teplé užitkové vody (TUV) i kotle ekologické zplyňovací, na pelety a na tuhá paliva. Poradenství, dotace Zelená úsporám.


Firmy v dalších lokalitách


Instalace, montáž ekologických kotlů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Instalace, montáž ekologických kotlů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.