Léčba ženských pohlavních orgánů – Jižní a Západní Čechy

Léčba ženských pohlavních orgánů je oblast medicíny, která se zabývá diagnózou a léčbou různých onemocnění a poruch, které se vyskytují v oblasti genitálií u žen. Tyto problémy mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou hormonální nerovnováhy, infekce, záněty nebo genetické faktory.

1–10 firem z 288 nalezených Filtry

1RESI Třeboň spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Novohradská 1153, Třeboň Bezdlužná Ověřená

Jsme česká firma specializující se na výrobu zdravotnických lehátek. Nabízíme vám rehabilitační lehátka, vyšetřovací lehátka, odběrová lehátka, transportní lehátka a mnoho dalších druhů lehátek. Vyrábíme i masážní lehátka a kosmetická lehátka.

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(385)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Naše veterinární ordinace disponuje veterinárním CT. Navštivte naši veterinu v Českých Budějovicích.

4Oáza klidu - Žďár nad Sázavou

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Radniční 1698/4, Žďár nad Sázavou Bezdlužná Ověřená

Relaxační a zdravotní masáže. Fyzioterapie. Asijské speciality.

5Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

6MUDr. Zdeňka Kravarová - gynekologie a porodnictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Dr. Bureše 1251/9a, České Budějovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

7Nemocnice Dačice, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

8GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÁ AMBULANCE, MUDr. Melounová, Chotěboř, s.r.o.

Nad Hliništěm 1138, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ordinaci, nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou péči.

9Nemocnice Strakonice, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(155)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.

10MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…


Firmy v dalších lokalitách


Léčba ženských pohlavních orgánů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik zdravotnických zařízení, které se specializují na léčbu ženských pohlavních orgánů. Tyto kliniky a nemocnice nabízejí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, léčby a prevence různých onemocnění.

Mezi nejčastější problémy, které se v oblasti ženských pohlavních orgánů vyskytují, patří:

1. Infekce močových cest - Toto onemocnění je způsobeno bakteriemi, které se dostanou do močového měchýře a způsobují zánět. Mezi příznaky patří bolest při močení, časté nutkání na močení a bolest v podbřišku.

2. Endometrióza - Toto onemocnění je způsobeno růstem tkáně podobné tkáni, která vystýlá dělohu, mimo dělohu. Mezi příznaky patří silné bolesti během menstruace, bolest při pohlavním styku a neplodnost.

3. Myomy děložní - Toto onemocnění je způsobeno růstem benigních nádorů v děloze. Mezi příznaky patří silné menstruační krvácení, bolest v podbřišku a tlak na močový měchýř.

4. Rakovina děložního čípku - Toto onemocnění je způsobeno nekontrolovaným růstem buněk v děložním čípku. Mezi příznaky patří krvácení mezi menstruacemi, bolest při pohlavním styku a neobvyklý výtok.

Léčba ženských pohlavních orgánů může zahrnovat různé metody, včetně léků, chirurgie a terapie. V závislosti na konkrétním onemocnění a jeho závažnosti může být nutné kombinovat různé metody léčby.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik specializovaných klinik a nemocnic, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti léčby ženských pohlavních orgánů. Tyto zařízení disponují moderními diagnostickými a léčebnými technologiemi a zaměstnávají kvalifikované odborníky v oboru.

Pokud má žena podezření na nějaké onemocnění v oblasti ženských pohlavních orgánů, měla by co nejdříve vyhledat odbornou pomoc. Včasná diagnóza a léčba mohou výrazně zlepšit prognózu a kvalitu života pacientky.