Malosériové výroby v zámečnictví – Jižní a Západní Čechy

Malosériová výroba je specializací zámečnictví v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tento typ výroby se zaměřuje na výrobu menších sérií kovových výrobků, které jsou často unikátní a na míru zákazníkovi.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1KOVA Jemnice, s.r.o.

Firma Kova Jemnice s.r.o. byla založena v roce 1996 Milanem a Ivetou Neshybovými. Firma je od počátku své činnosti zaměřena na kusovou a malosériovou výrobu nástrojařského charakteru. V roce 1997 jsme zahájili zakázkovou výrobu s pěti zaměstnanci na konvenčních strojích. Postupně s rozbíhající se…

2PRANO s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Havířská 3549, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 15:00

Řadíme se mezi malé firmy s počtem do 25 zaměstnanců. Hlavní náplní naší činnosti je strojírenská výroba. Dále provozujeme kovoobrábění, strojní zámečnictví a 3D měření. Veškeré kontakty a podrobné informace naleznete na stránkách firmy.

3KAISRLÍK, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stannum 930, Horní Slavkov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Firma KAISRLÍK se zabývá zakázkovou kusovou a malosériovou strojírenskou výrobou dle zákazníkem předložené dílenské výrobní dokumentace, případně dle zákazníkem předložené projektové dokumentace. Naše výrobní kapacity zahrnují klasickou zámečnickou výrobu, svařovací práce a rozsáhlé spektrum…


Firmy v dalších lokalitách


Malosériové výroby v zámečnictví v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky malosériové výrobě je možné dosáhnout vysoké kvality výrobků a zároveň ušetřit na nákladech. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho zámečnických firem, které se specializují právě na malosériovou výrobu. Tyto firmy disponují moderní technologií a kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou schopni vyrobit výrobky na vysoké úrovni. Pokud hledáte kvalitní a unikátní kovové výrobky, obraťte se na zámečnickou firmu v oblasti Jižní a Západní Čechy, která se specializuje na malosériovou výrobu.