Montáž, instalace kotlů na biomasu – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1GAZKOMPLET, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Cyrilometodějská…, Třebíč - Nové Dvory
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

2Tichánek David

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Vojanova 2724/35, Jihlava Bezdlužná

Topení, voda, plyn. Rozvody, servis, oprava. Prodáváme kotle na plyn a biomasu. Zařídíme dotace pro financování solárních zařízení. Dodávka a montáž solárních systémů. Tepelná čerpadla. Podlahové vytápění. Zemní práce. Zavlažování zahrad. Čištění kanalizace, čištění odpadů. Nonstop služba.

3SOLAR TOP

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Soškova 1550, Nové Město na Moravě
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Působíme v oboru návrhy, dodávky a montáže solárních systémů, tepelných čerpadel, kotlů na biomasu a tuhá paliva, sanitární keramiky, bojlerů.

4TERMONT PLUS, spol. s r.o.

Nabízíme servis v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství (montujeme kotle na tuhá paliva, biomasu, plynové a elektrické, ohřívače vody, domácí vodárny a vybavení koupelen, kotelny, podlahové vytápění, solární systémy a tepelná čerpadla).

5GASKOM - servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Nádražní 713, Počátky Bezdlužná

Naše firma se zabývá dodávkou, montáží a servisem veškerých kotlů. Nabízíme i tepelná čerpadla a solární systémy.

6TERMOGAS, spol. s r. o.

Instalatérství. Montáže vody, topení a plynu. Prodáváme instalační materiál, spotřebiče, solární techniku, plynové kotle i kotle na biomasu. Koupelnové vybavení. Rekonstrukce koupelen.

7TREBIA, spol. s r.o.

Nádražní 1985, Pelhřimov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka vodoinstalatérských, topenářských a plynařských prací. Profesní kvalifikace na kotle, solární systémy a tepelná čerpadla.

8Sládek Miroslav - TERMOINSTALACE

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Poráků 511, Český Krumlov Bezdlužná

Práce v oboru topení, vodoinstalace, plyn. Montujeme a dodáváme tepelná čerpadla VAILLANT, ATLANTIC ALFEA, STIEBEL ELTRON, kotle na biomasu, solární systémy, sluneční kolektory. Jsme zapsaní v programu Zelená úsporám.

9AB watt, spol. s r.o.

U Poráků 512, Český Krumlov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Montáže topných systémů s tepelnými čerpadly jak pro rodinné domy tak i velké objekty. Nabízíme solární systémy, kotelny na biomasu ( dřevní odpady, slámu, zelené rostliny). Zajistíme vypracování projektové dokumentace, zajištění finančních prostředků a realizaci projektu na klíč.

10Šutorik Jaroslav

Nabízí kompletní montáže ústředního topení na plyn, LTO, tuhá paliva, dále podlahové a stěnové vytápění včetně rekonstrukcí stávajících zařízení. Instalují tepelná čerpadla, solární a fotovoltaické systémy. Zajišťují teké poradenskou činnost, zpracování projektové dokumentace a revize zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace kotlů na biomasu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Montáž, instalace kotlů na biomasu najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.