Montáž, instalace průmyslových hořáků – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1WATT, spol. s r.o.

Krahulov 49, Krahulov Bezdlužná

Montáž, servis plynových zařízení, kotlů, hořáků.

2VZ mont s.r.o.

Zajistíme montáž a servis topení, vody a plynu pro rodinné, bytové, obytné domy, firmy a průmysl (novostavby i rekonstrukce). Prodáváme radiátory, kotle na ohřev TUV a rozvody teplé i studené vody. Dodáváme podlahové vytápění, regulační a ovládací prvky a solární panely (sluneční kolektory) na…

3LATOP spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(35)
Nemanická 437/5, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma vyrábí a nabízí Vám dřevěné pelety bez kůry a bez dalších pojiv. Prodáváme kotle a kamna na pelety, která ve spolupráci s naší montážní firmou instalujeme. Nabízíme kompletní služby při instalaci kotle na pelety. Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej sortimentu topení-kamna…

4Tichý Roman- PLYNOELEKTRO SERVIS-TICHÝ ROMAN

Prodáváme, montujeme a zajišťujeme servis kotlů všech značek, plynových a elektrických kotlů, hořáků plynu, LTO a ostatních plynových spotřebičů (topidla, karmy, sporáky). Provádíme revizi plynových a tlakových zařízení, školení topičů, autorizované měření emisí do 5 MW a tmavosti kouře pro plynná…

5HAT SERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Vančurova 26, Chýnov Bezdlužná

kompletní služby v oblasti vytápění, montáž kotelny, plynovody plynové a olejové hořáky, revize plynových kotelen a pecí.

6Švarc Jaroslav

Montáž, servis a prodej topné techniky, kotlů, elektronických systémů. Voda, plyn, topení. Komíny. Vzduchotechnika, železářství.

7Svoboda Pavel - plynovody

Rozvody plynovodů. Prodej, servis, montáže plynových spotřebičů.

8Schmeister Ivan

Bratrská 111, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme servis a revize plynových kotlů a hořáků. Pořádáme kvalifikační kurzy montérů, revizních techniků a topičů. Zajišťujeme měření emisí.

9Cimpl Pavel - měření a regulace

Vrhaveč , Vrhaveč
Otevřeno od 1:00
Bezdlužná

Tepelná technika, měření a regulace, kalibrace teploty. Kotle Buderus a Immergas. Montáž a servis plynových a olejových hořáků do 3,5 MW i měřicí a regulační techniky pro bytové a průmyslové prostory.

10TRICER - TOP s.r.o.

Prodej, montáž a servis kotlů Atmos, solárních kolektorů a krbových kamen. Sluneční kolektory značky SONNENKRAFT pro ohřev vody, zplynovací kotle, kombinované kotle na zplynování dřeva v kombinaci s hořákem na pelety, zemní plyn.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace průmyslových hořáků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Montáž, instalace průmyslových hořáků najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.