Náhradní díly k chlazením na pivo – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými pivovary a mnoho lidí si rádo vychutnává chlazené pivo v letních měsících. Pokud hledáte náhradní díly k chlazení vašeho piva, máte štěstí.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1V.N.D. s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
K Silu 1966, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej velkokuchyňských náhradních dílů pro přístroje používané v gastronomických provozech. Předností je vysoká dostupnost všech běžně žádaných součástí pro plyn, vodu, kuchyňské spotřebiče a další. Objednávky na běžné náhradní díly jsme schopni vyřídit ještě ten samý…

2MILOSLAV KOVÁŘ – SERVIS, CHLAZENÍ A KLIMATIZACE1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Jablonského tř. 625, Kardašova Řečice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicích zařízení – klimatizace, průmyslové klimatizace, mrazicí boxy, chladničky a další. Pro snížení vlhkosti nabízíme bytové a průmyslové odvlhčovače. Součástí našich služeb je prodej domácích spotřebičů.

3Peterka Vlastimil – Chlazení Peterka1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Orlická 400, Týn nad Vltavou Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicí techniky, klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Součástí našich služeb jsou stavby malých chladicích a mrazicích boxů i stavby velkých chlazených či mrazicích skladů.

4MODIA, s.r.o.

Nabídka průmyslové automatizaci, CNC obrábění a nástrojářské výroby. Konstrukce a výroba montážních zařízení. Výroba postupových střižných nástrojů a forem na plasty. Zakázková výroba. Moderní chlazení.

5ELEKTRO - ŽELEZÁŘSTVÍ - DROGERIE DUFEK1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Třebíčská 974, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sortiment naší prodejny nejdříve začínal "pouze" na elektrospotřebičích, následně se rozrostl i na domácí potřeby a železářství. V roce 2011 pak byla otevřena nejnovější část prodejny - prodejna drogerie. Bližší informace naleznete na našich internetových stránkách.

6Havel Jaroslav - chladící technika

Plzeňská 264, Horažďovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme servis i prodej klimatizačních jednotek i chladící techniky. Máme dlouholetou praxi v oboru chlazení. Dála nabízíme domácí elektro v našem kamenném obchodě v Horažďovicích. Nabízíme kompletní sortiment domácího elektra, záruční i pozáruční servis.

7Servis chlazení Jižní Čechy v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Rudolfovská 10/6, České Budějovice Bezdlužná

Nabízíme servis chlazení v celých jižních čechách. Provádíme dodání, montáž a servis chladírenských zařízení pro domácnosti a restaurace, klimatizačních zařízení, průmyslových chlazení, kompletní dodávku chladících a mrazících boxů. Prodáváme náhradní díly na většinu značek.

8CH - TECH-Chválová Věra

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Libín 47, Libín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývjí se prodejem a kompletním servisem chladicí a výčepní techniky včetně prodeje náhradních dílů. Pronajínají pivní chlazení. Nabízí výčepní zařízení, vinotéky, tlakové lahve, sanitaci a výčepní stojany. Prodej a servis tepelných čerpadel, klimatizací a mobilních klimatizací.


Firmy v dalších lokalitách


Náhradní díly k chlazením na pivo v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Existuje mnoho specializovaných obchodů, které nabízejí širokou škálu náhradních dílů pro chlazení piva. Tyto díly jsou k dispozici pro různé typy chlazení, včetně ledových boxů, chladicích zařízení a dalších. Pokud potřebujete náhradní díly k chlazení vašeho piva, neváhejte kontaktovat specializovaný obchod v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tam najdete vše, co potřebujete pro dokonalé chlazení vašeho oblíbeného nápoje.