Návrhy, realizace sadových úprav – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými kvalitními návrhy a realizacemi zahradních úprav. Místní odborníci se specializují na tvorbu sadových úprav, které jsou nejen krásné, ale také funkční a udržitelné.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Zahrady Laurus s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Hybrálec 166, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám odborné zahradnické práce. Specializujeme se na projektování zahrad a realizace zahrad, terénní úpravy, realizace koupacích jezírek a dalších vodních prvků, výstavbu dětských hřišť a péči o veřejnou zeleň.

2ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Chýnovská 533/1, Tábor Bezdlužná

Zakládáme a udržujeme parky, zahrady, trávníky a travní koberce, veřejnou zeleň. Pokládáme kamennou a zámkovou dlažbu, schodiště, kamenné zídky a mlatové cesty, mlaty. Výsadba a kácení vzrostlých stromů. Dětská hřiště i provádíme údržbu zeleně.

3PE-REZA, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(35)
Citice 189, Citice Bezdlužná

Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromků, sadovými úpravami. Provádíme rekultivace při zahlazování následků důlní činnosti Sokolovského hnědouhelného revíru. K této hlavní činnosti se v průběhu vývoje postupně přidávaly další obory činnosti, které více či méně souvisí s prováděním lesnických a…

4ZAHRADNÍ CENTRUM FILUNA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1597)
Jiráskovo předměstí…, Jindřichův Hradec Bezdlužná

Provozujeme zahradní centrum v Jindřichově Hradci. Máme široký výběr rostlin a doplňků pro tvorbu zahrad, parkové úpravy, kompletní péči o trávník a tvorbu střešních zahrad.

5BEHA projekt

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Sadová 1516, Moravské Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

BEHA projekt, se sídlem Sadová 1516, 676 02, Moravské Budějovice, v okrese Třebíč a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Projektová činnost ve výstavbě Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

6ACHIVA EXPERT s.r.o.

Budovatelů 2623, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ACHIVA EXPERT s.r.o., se sídlem Budovatelů 2623, 390 02, Tábor, v okrese Tábor a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 28728, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7STAVBY-INTERIÉRY

STAVBY-INTERIÉRY, se sídlem U Klafárku 2039/5, 591 01, Žďár nad Sázavou, v okrese Žďár nad Sázavou a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo…


Firmy v dalších lokalitách


Návrhy, realizace sadových úprav v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky jejich zkušenostem a kreativitě dokážou vytvořit z každé zahrady unikátní a příjemné místo k odpočinku a relaxaci.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho zahrad, které byly díky těmto odborníkům proměněny v krásné a útulné prostory. Jejich práce zahrnuje nejen návrh a realizaci zahradních úprav, ale také pravidelnou údržbu a péči o rostliny. Díky tomu jsou zahrady v této oblasti vždy v perfektním stavu a připraveny k užívání.

Pokud hledáte profesionální a kvalitní služby v oblasti zahradních úprav, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Jižní a Západní Čechy. S jejich pomocí můžete mít zahradu, která bude nejen krásná, ale také praktická a udržitelná. Navíc si můžete být jisti, že vaše zahrada bude vždy v perfektním stavu a připravena k užívání.