Pořádání, zajištění, organizace školení – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro pořádání různých akcí a událostí. Díky své strategické poloze a dobře vybaveným prostorům je zajištění a organizace akce snadná a efektivní.

1–10 firem z 133 nalezených Filtry

1LAUER s.r.o.

tř. Čsl. legií 721/3, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství a další služby. Specializujeme se i na účetnictví neziskových organizací.

2ZŠ a MŠ SÁZAVA, příspěvková organizace

Provozujeme mateřskou a základní školu v Sázavě. Malotřídní škola pro 60 žáků se školní družinou a školní jídelnou nabízí možnost i využití MŠ. Potřebné dokumenty jsou ke stažení na našich webových stránkách. Navštivte naší ZŠ a MŠ v Sázavě - Velké Losenice.

3STŘEDNÍ ŠKOLA průmyslová, technická a automobilní Jihlava

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Legionářů…, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nový vzdělávací subjekt Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava vzniká rozhodnutím Kraje Vysočina o sloučení příspěvkových organizací dnem 1. 7. 2014 sloučením stávajících škol: Střední průmyslová škola Jihlava, Střední škola technická Jihlava, Střední škola automobilní Jihlava.…

4Kiprý Jiří, Ing.- agentura Krumlovská inspirace

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dlouhá 29, Český Krumlov Bezdlužná

Provozujeme svatební a produkční agenturu. Pro firmy organizujeme kongresy, konference, semináře.

5GLOBIS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Husova tř. 1847/5 , České Budějovice Bezdlužná

Nabídka vzdělávacích a odborných kurzů, školení a rekvalifikačních kurzů v oblasti informačních technologií pro jednotlivce i organizace. Dále kurzy psaní všemi deseti, tvorba webových stránek, photoshop pro fotografy a kreslení v programu AutoCAD.

6MAXIMAL ASSIST s.r.o.

Firma se zabývá zaváděním systémů. K dalším činostem patří poradenství, audity, certifikace a školení.

7Rozvojová a vzdělávací, o.p.s.

Organizace Rozvojová a vzdělávací vytváří a realizuje studijní programy v žádaných oborech, hlavně ve stavebních a technických oborech. Dále organizuje odborné semináře, konference, exkurze, výzkumné projekty, odborné stáže a programy příslušníků národnostních menšin.

8BEZPO Plzeň s.r.o.4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Hřímalého 805/3, Plzeň Bezdlužná

BEZPO Plzeň s.r.o. - služba bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. V organizaci provedou prověrku bezpečnosti práce (audit) a to ve všech budovách a na všech pracovištích. Vypracují dokumentaci bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Společnost BEZPO Plzeň s.r.o. vyhledává rizika na…

9Občanské sdružení PREVENT (pobočka Strakonice)5 poboček

Občanské sdružení PREVENTN nabízí adiktologické služby pro osoby závislé na drogách, alkoholu a herních automatech.

10PROSPERITA Písek, o. s.

Tyršova 65/5, Písek Bezdlužná

Dobrovolné občanské sdružení, které vzniklo díky potřebě zajištění vzdělání pro široké vrstvy obyvatelstva v rámci Jihočeského kraje. Mezi hlavní náplň činnosti je organizování školení, odborných kurzů a jiných vzdělávacích akcí, včetně poskytnutí vzdělávání fyzických osob formou vzdělávacích…


Firmy v dalších lokalitách


Pořádání, zajištění, organizace školení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Pro ty, kteří se chtějí věnovat pořádání akcí, je k dispozici široká škála školení, která jim pomohou získat potřebné znalosti a dovednosti. Díky tomu budou schopni úspěšně zvládnout jakékoliv pořádání v oblasti Jižní a Západní Čechy. Zajištění a organizace akce jsou klíčové faktory pro úspěšnost každého projektu. Proto je důležité mít k dispozici kvalitní a spolehlivé partnery, kteří vám pomohou s realizací vašich plánů. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho profesionálů, kteří vám rádi pomohou s pořádáním akcí a událostí. Stačí se jen rozhodnout a začít plánovat!