Poradenstvím při zdravém životním stylu – Jižní a Západní Čechy

Poradenství při zdravém životním stylu je důležitou součástí prevence mnoha zdravotních problémů. v oblasti Jižní a Západní Čechy se mohou obyvatelé obrátit na různé instituce, které jim mohou pomoci s výběrem vhodného stravování, cvičení a dalších aktivit, které přispívají k zdraví.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Hofbauerová Martina

4.5
★★★★★
★★★★★
(50)
Nušlova 66, Jindřichův Hradec Bezdlužná

Dokážeme vám sestavit kombinaci vhodných procedur. Poradíme vám se zdravým životním stylem. Všechny naše metody a procedury se mouhou navzájem kombinovat , a tak je možné každému z vás najít to nejvhodnější řešení. Najdete u nás aktivní pohyb, relaxační metody, masáže, výživové poradenství a v…

2HPB Group s.r.o. - FIT STRAVA

4.5
★★★★★
★★★★★
(46)
Klatovská třída…, Plzeň
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Poskytujeme stravování formou krabičkové diety. Poradenství zdravého životní stylu.

3Luhanová Lenka, MUDr. - Centrum lékařské prevence1 pobočka

Poskytujeme poradenství zdravého životního stylu a hubnutí. Nabízíme také možnost odvykání kouření a cvičení Alpinning na speciálním trenažeru.

4Kučerová Květoslava- Wellness

Husitská 337, Tachov
Otevřeno do 20:00

Relaxační a wellness centrum se soláriem nabízí klientům výběr ze čtyř typů solárií. Využít můžete strojové lymfodrenáže či cvičení na přístrojích BodyRoll nebo Flabelos. Poskytujeme poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

5Kundrát Petr

Nabízím výživové poradenství v oblasti hubnutí, nabírání svalové hmoty, sportovní výživu, péči o pleť nebo zpracování analýzy stavby těla.

6PAVLOVÁ VERONIKA Bc.

Věnuji se zdravému životnímu stylu, redukci váhy formou individuálních setkání i hubnoucích programů a dietoterapii onemocnění.

7Hubnutí Poliklinika Sever

Zabýváme se poradenstvím pro trvalou redukci váhy, detoxikaci a podporu zdravého životního stylu.

8Naturhouse1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Táboritská 1320, Třeboň II
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naturhouse, se sídlem Táboritská 1320, 379 01, Třeboň II, v okrese Jindřichův Hradec a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

10Hánělová Romana - InBody centrum

Poradna zdravého životního stylu - výživové poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenstvím při zdravém životním stylu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Zdravotní středisko - v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik zdravotních středisek, které nabízejí poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o správném stravování, cvičení a dalších aktivitách, které pomáhají udržovat zdraví.

2. Fitness centra - v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik fitness center, která nabízejí poradenství v oblasti cvičení a zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou pomoci s výběrem vhodného tréninku a cvičení, které pomáhají udržovat zdraví a kondici.

3. Nutriční poradci - v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik nutričních poradců, kteří nabízejí poradenství v oblasti stravování a zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou pomoci s výběrem vhodné stravy a doporučit potraviny, které pomáhají udržovat zdraví.

4. Lékaři - v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik lékařů, kteří mohou poskytnout poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o prevenci různých zdravotních problémů a doporučit vhodné cvičení a stravování.

5. Zdravotní pojišťovny - v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik zdravotních pojišťoven, které nabízejí poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o prevenci různých zdravotních problémů a doporučit vhodné cvičení a stravování.

Poradenství v oblasti zdravého životního stylu je důležité pro udržení zdraví a prevenci různých zdravotních problémů. v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik institucí, které nabízejí odborné poradenství v této oblasti. Obyvatelé mohou využít služeb zdravotních středisek, fitness center, nutričních poradců, lékařů a zdravotních pojišťoven. Díky těmto službám mohou získat informace o správném stravování, cvičení a dalších aktivitách, které přispívají k zdraví.