Poradenstvím při zdravém životním stylu – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Hofbauerová Martina

Dokážeme vám sestavit kombinaci vhodných procedur. Poradíme vám se zdravým životním stylem. Všechny naše metody a procedury se mouhou navzájem kombinovat , a tak je možné každému z vás najít to nejvhodnější řešení. Najdete u nás aktivní pohyb, relaxační metody, masáže, výživové poradenství a v…

2HPB Group s.r.o. - FIT STRAVA

Klatovská třída…, Plzeň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme stravování formou krabičkové diety. Poradenství zdravého životní stylu.

3Luhanová Lenka, MUDr. - Centrum lékařské prevence1 pobočka

Poskytujeme poradenství zdravého životního stylu a hubnutí. Nabízíme také možnost odvykání kouření a cvičení Alpinning na speciálním trenažeru.

4Kučerová Květoslava- Wellness

Husitská 337, Tachov
Otevřeno od 9:00

Relaxační a wellness centrum se soláriem nabízí klientům výběr ze čtyř typů solárií. Využít můžete strojové lymfodrenáže či cvičení na přístrojích BodyRoll nebo Flabelos. Poskytujeme poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

5Kundrát Petr

Nabízím výživové poradenství v oblasti hubnutí, nabírání svalové hmoty, sportovní výživu, péči o pleť nebo zpracování analýzy stavby těla.

6Silueta HB s.r.o.

Siluetahb je studio rodinného typu s individuálním přístupem ke každé klientce. Nabízíme Vám možnost celkové změny Vašeho životní ho stylu. Poskytneme Vám konzultaci výživové poradkyně, nabídneme Vám program s optimální pohybovou aktivitou, můžete využít přístrojové masáže – rolletic a lymfodrenáž…

7PAVLOVÁ VERONIKA Bc.

Věnuji se zdravému životnímu stylu, redukci váhy formou individuálních setkání i hubnoucích programů a dietoterapii onemocnění.

8Hubnutí Poliklinika Sever

Zabýváme se poradenstvím pro trvalou redukci váhy, detoxikaci a podporu zdravého životního stylu.

9Šestáková Petra1 pobočka

Nabídka poradenství pro změnu životního stylu.

10Hánělová Romana - InBody centrum

Poradna zdravého životního stylu - výživové poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenstvím při zdravém životním stylu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Poradenstvím při zdravém životním stylu najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.