Projekce výměníkové stanice – Jižní a Západní Čechy

Projekce, výměníkové a stanice jsou klíčovými slovy v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tyto prvky jsou nezbytné pro efektivní vytápění a chlazení budov.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ŠTROB & spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(21)
U Voříškova dvora…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Předmětem činnosti jsou kompletní dodávky technických zařízení budo: topení, zdravotní instalace, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, projekce. Hlavním specializací firmy jsou dodávky a instalace pro stavby bytového charakteru, administrativních budov, TZB…

2ENESTRA s.r.o.

Tovární 1930, Sokolov
Dnes už má zavřeno

Společnost ENESTRA s.r.o. se zabývá se komplexním řešením problematiky energetiky pro firmy a města (zhodnocení současného stavu, navržení možných řešení a jejich realizace) a související stavební činností.

3BROŽ MaR s.r.o.

Tovární 1930, Sokolov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se komplexním řešením problematiky energetiky pro firmy a města a související stavební činností. Provádíme měření a regulace energetických zařízení. Další naše zaměření je projektování, výroba výměníkových stanic, montáž trubních rozvodů, rekonstrukce kotelen a levné ubytovací

4ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K. Světlé 2556, České Budějovice Bezdlužná

Kompletní dodávky výměníkových stanic, kotelen, technologie chlazení, vzduchotechniky, projekční činnost, výroba rozváděčů, software měření a regulace, montážní a servisní činnost. Provádění montáže měření a regulace EPS, EZS.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce výměníkové stanice v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výměníkové stanice jsou umístěny v budovách a slouží k přenosu tepla mezi vytápěnými místnostmi a zdrojem tepla. Projekce pak zajišťují rovnoměrné rozložení tepla v celé budově. Díky těmto prvky je možné dosáhnout vysoké účinnosti vytápění a chlazení, což vede k úsporám energie a nižším nákladům na provoz. V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici široká škála výměníkových stanic a projekcí, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.