Projekce výměníkové stanice – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ŠTROB & spol. s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(19)
U Voříškova dvora…, České Budějovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Předmětem činnosti jsou kompletní dodávky technických zařízení budo: topení, zdravotní instalace, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, projekce. Hlavním specializací firmy jsou dodávky a instalace pro stavby bytového charakteru, administrativních budov, TZB…

2ENESTRA s.r.o.

Tovární 1930, Sokolov
Otevřeno do 16:00

Společnost ENESTRA s.r.o. se zabývá se komplexním řešením problematiky energetiky pro firmy a města (zhodnocení současného stavu, navržení možných řešení a jejich realizace) a související stavební činností.

3BROŽ MaR s.r.o.

Tovární 1930, Sokolov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se komplexním řešením problematiky energetiky pro firmy a města a související stavební činností. Provádíme měření a regulace energetických zařízení. Další naše zaměření je projektování, výroba výměníkových stanic, montáž trubních rozvodů, rekonstrukce kotelen a levné ubytovací

4ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K. Světlé 2556, České Budějovice Bezdlužná

Kompletní dodávky výměníkových stanic, kotelen, technologie chlazení, vzduchotechniky, projekční činnost, výroba rozváděčů, software měření a regulace, montážní a servisní činnost. Provádění montáže měření a regulace EPS, EZS.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce výměníkové stanice v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Projekce výměníkové stanice najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.