Projektování automatizace výrobních provozů – Jižní a Západní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1AUCON, spol. s r.o.

Firma Aucon spol. s.r.o. se zabývá inženýringem, projekcí, montáží a uváděním do provozu strojních a technologických automatizovaných zařízení, procesních, výrobních technologií nebo linek, vybavení strojů a strojních systémů.

2atx - automotion s.r.o.

Kompletní dodávky průmyslové automatizace-systémová analýza, projekt elektro, vývoj SW pro PLC i PC,výroba elektro, montáž elektro, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis,školení údržby a obsluhy. Programování PLC,databázové systémy, programování PC, vizualizace, programování robotů ABB,…

3INOMECH s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Martina Koláře 2118 , Tábor Bezdlužná

Zaměřujeme se na výzkum, vývoj, výrobu obráběcích a jednoúčelových strojů. Jsme soukromá ryze česká společnost založená v roce 2004. Jako samostatná projekční kancelář působíme v oblasti strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování automatizace výrobních provozů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Projektování automatizace výrobních provozů najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.