Šití pracovních oděvů na míru – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Pýcha Jiří- reklamní grafika

Nabízíme přípravu grafických návrhů, digitálního, ofsetového a velkoformátového tisku, plotrové grafiky. Zhotovení orientačních systémů, polepů automobilů a výloh.

2STŘEDNÍ ŠKOLA průmyslová, technická a automobilní Jihlava

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Legionářů…, Jihlava
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nový vzdělávací subjekt Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava vzniká rozhodnutím Kraje Vysočina o sloučení příspěvkových organizací dnem 1. 7. 2014 sloučením stávajících škol: Střední průmyslová škola Jihlava, Střední škola technická Jihlava, Střední škola automobilní Jihlava.…

3Reklamní potisk, s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(27)
náměstí Bratří…, Telč Bezdlužná

Vyrábíme textilní potisky na absolventská a maturitní trička, stužky a maturitní šerpy, včetně internetového prodeje. Reklamní potisk textilu (triček, mikin, deštníků, dresů, pracovních oděvů, papírových tašek, diplomů). Internetový prodej.

4Drahomíra Jerhotová - krejčovství

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lannova tř. 92, České Budějovice Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti krejčovství. Dále i úpravy a opravy oděvů. Zakázková šití.Nabízím šití převážně dámských společenských šatů, poradenství, individuální navrhování modelů i pro okrajové velikosti. Půjčují i originální modely dámských i maturitních šatů.Moje práce je i mím koníčkem.

5Bohdana Homolková - Ateliér Theodora

Nabízíme batiku, originální oděvy, avantgardní šperky, polštáře, ubrusy, prostírání, šité a zdobené kabelky, barvené a batikované šátky.

6STYL PLZEŇ, výrobní družstvo - výroba oblečení1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Radobyčická 24 , Plzeň
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na šití dámské, pánské a sportovní konfekce, pracovních a profesních oděvů. K dalším činnostem patří výroba plochého těsnění, knihařství a vazba diplomových prací.

7Bejrová Šárka, Ing.

Již od roku 1996 se naše firma zabývá šitím oděvů, zejména pro sport a volný čas. Po celou dobu spolupracujeme jak s domácími, tak se zahraničními odběrateli, převážně z Německa a Rakouska. Ve spolupráci s nimi se výsledky naší práce dostaly takřka do celého světa, od Japonska přes Evropské země až…

8Krejčovství Kaznějov

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Ke Škále 496, Kaznějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Krejčovství Kaznějov, se sídlem Ke Škále 496, 331 51, Kaznějov, v okrese Plzeň - sever a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

9Pešková Drahomíra

Zakázkové krejčovství. Opravy, prodej látek.

10Hnízdilová Aneta Aya

Nabízíme poskytnutí grafických prací a šití oděvů. Pořádáme kulturní akce a fireshow.


Firmy v dalších lokalitách


Šití pracovních oděvů na míru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Šití pracovních oděvů na míru najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.