Stylistická korektura rodilým mluvčím – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 253/28 , České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Kompletní služby jazykové školy pro děti a dospělé s českými i zahraničními lektory, firemní kurzy, výuka na pracovišti zákazníka nebo v našich učebnách v centru, jazykový audit, pomaturitní studium. Připravíme Vás na mezinárodní zkoušky.

2Horák Jiří - jazykové korektury

Mírová 406, Vimperk Bezdlužná

Diplomové a ročníkové prace.Jazykové korektury seminárních, bakalářských, diplomových a ročníkových prací, opravy písemných projevů žáků základních a středních škol.

3Kratochvílová Inka- Korektury-bakalářsképráce.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Čéčova 2041/56 , České Budějovice
Otevřeno od 7:00

Provádíme korektury bakalářské či diplomové práce, stejně tak stylistické korektury disertačních, seminárních a absolventských prací.

4Podepřelová Alena, Mgr.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Krajinská 230/31 , České Budějovice 1
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma nabízí jazykovou a stylistickou korekturu českých textů. Korektury bakalářských, diplomových, závěrečných, absolventských a seminárních prací. Zaměřuje se i na firemní korektury. Dělá korektury časopisů, marketingových materiálů, tisku, výročních zpráv, podnikových směrnic, manuálů a nařízení.

5Stonawská Adéla

Provádím překladání z německého jazyka do českého a naopak. Zabývám se inzertními, reklamními i všeobecnými texty. Nabízím komplexní korektury jako kontrola stylistiky i gramatiky.

6Readytoread.cz – Korektury textu na počkání1 pobočka

Korektury textu zpracujeme na počkání. Provádíme jazykovou, stylistickou korekturu za jednu cenu, texty pro business, copywriting, podnikové směrnice.


Firmy v dalších lokalitách


Stylistická korektura rodilým mluvčím v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Stylistická korektura rodilým mluvčím najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.