Vyhřívané pultové vitríny – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho restaurací a obchodů, které potřebují vyhřívané, pultové vitríny. Tyto vitríny jsou ideální pro prezentaci jídla, nápojů a dalších produktů, které potřebují udržet svou teplotu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Zok-system, s.r.o.1 pobočka

Globálně spolupracuje s národními i nadnárodními řetězci, je ale schopna plně uspokojit i menší zákazníky. Nové cesty vývoje se zaměřují na komfortní nákup a prodej. Pracuje s širokým sortimentem materiálů. Kromě nabídky standardního sériového vybavení je společnost ZOK - system připravena…

2STEIER spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dvořákova 381, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby v oboru kompletního vybavování obchodů, prodej obchodního zařízení. Firma působí po celé České republice.

3Obchodní vybavení s.r.o.1 pobočka

U Školky 171, Borek Bezdlužná

Nabízíme kompletní vybavení obchodů a supermarketů. V naší nabídce naleznete chladicí vitríny, pokladní boxy, obslužné a vystavovací regály a další zařízení. Vyberte si i Vy z našich produktů. Dodáváme pouze osvědčené, kvalitní a léty prověřené výrobky MAGMA.


Firmy v dalších lokalitách


Vyhřívané pultové vitríny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Vyhřívané, pultové vitríny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly odolné a snadno se čistily. Díky svému modernímu designu jsou tyto vitríny skvělým doplňkem pro jakýkoli interiér. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé vyhřívané, pultové vitríny v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat firmy uvedené níže. Produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny vaše potřeby a požadavky.