Výroba svítidel veřejného osvětlení – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1OSMONT s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(35)
Hybrálec 129, Hybrálec
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše společnost se již přes 25 let specializuje na výrobu designových svítidel jak do rodinných domů, společenských prostorů, tak i do průmyslových objektů. Naše výrobky můžete najít ve specializovaných obchodech s elektrotechnikou. Dodáváme nejen na český trh, naše výrobky se vyváží do 35 zemí…

2KERAMA - INTERIÉROVÉ CENTRUM1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(66)
Kubišova 1372/6, Třebíč - Horka -…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Koupelnové a interiérové centrum. Obklady, dlažby, vodovodní baterie, sanitární keramika, koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany, podlahy, dveře, svítidla. Specializujeme se převážně na vybavení sociálního zařízení, do koupelen nabízíme také kvalitní obklady, dlažbu i sanitární keramiku. Další…

3KOJI, spol. s r.o.1 pobočka

Zelenohorská 986, Protivín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zajišťujeme dovoz, výrobu a prodej bytových, kancelářských, zahradních, moderních i klasických svítidel. Nabízíme velkoobchod se svítidly. Poskytujeme poradenství, návrhy osvětlení interiérů, zahrad a parků zdarma. Dodáváme LED, úsporná, technická a venkovní svítidla, lustry, lampy a lampičky.

4ECO-DESIGN spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lidická tř. 2083,…, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Český výrobce sádrových, nerezových, kovových, skleněných, LED, atypických, interiérových, exteriérových svítidel a světelných říms a ramp. V naší kompetenci jsou kompletní návrhy, výpočty, projekty osvětlení bytů, rodinných domů a hotelů.

5HALLUX, s.r.o.1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(27)
Otín 26, Jindřichův Hradec Bezdlužná

Prodej svítidel a osvětlení pro byt, dům i zahradu. Nabízíme svítidla od různých výrobců.

6elektro NOVÁK a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
Sídliště Míru 747, Soběslav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem elektrospotřebičů, svítidel, elektroinstalačních materiálů. Dále můžeme nabídnout kuchyňské linky vč. jejich montáže.

7ZITA studio s.r.o.

Stará Kysibelská…, Karlovy Vary,…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabývají se kompletní realizací interiérů. Zajistí dodávku, montáž a lepení koberců, PVC, plovoucích podlah, tapet, nábytku, svítidel. Dále provádí výrobu a montáž garnýží, žaluzií, rolet a textilních dekorací.

8KV - Svítidla a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mostecká 141, Otovice
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou osobních důlních svítidel a nabíjecích stojanů.

9ZEKO INVA s.r.o.

Firma nabízí logistické služby, kompletní služby se zpracováním zakázek a personálním řešení. Provádíme balení, kompletace, následnou kontrolu, výrobu, kooperace, náhradní plnění, divize lighting, která se zabývá výrobou vysoce kvalitní LED svítidel.

10Globalled.cz1 pobočka

Globalled.cz, se sídlem Skrýšovská 449, 393 01, Pelhřimov, v okrese Pelhřimov a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. H 1295, Městský soud v Praze. Právní forma Evropská společnost. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Pronájem…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba svítidel veřejného osvětlení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výroba svítidel veřejného osvětlení najdete 38 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 34 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.