Vyšetření děložního čípku – Jižní a Západní Čechy

Vyšetření děložního čípku je důležitou součástí preventivní gynekologické péče. Toto vyšetření se provádí za účelem zjištění případných změn na děložním čípku, které mohou být předzvěstí rakoviny děložního čípku.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MUDr. Ivana MARKOVÁ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Lipová 438, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost v Náměsti nad Oslavou. MUDr. Ivana Marková poskytuje komplexní preventivní a léčebnou péči. Vybavení a služby ordinace: - biolampa - analýza moči - píchání uší na naušnice - očkování - očkovací látky v rámci nepovinného očkování můžete zakoupit v…

2MUDr. Jana Vyhnálková - gynekologická ordinace

2.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ambulance. Soukromá gynekologicko-porodnická ordinace. U nás najdete erudovaný zdravotnický tým, kvalifikované lékařské ošetření, moderní přístrojové vybavení, příjemné prostředí, objednávkový systém se snahou o minimalizaci čekací doby.

4MUDr. Kóňová s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Vltavínská 1289/10, Třebíč-Horka-Domky
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

V naší gynekologicko-porodnické ambulanci zajišťujeme gynekologickou péči preventivní i léčebnou a péči o těhotné, která zahrnuje ambulantní vyšetření i návštěvní službu porodními asistentkami. V těhotenství provádíme základní ultrazvukové vyšetření i fotografii plodu na přání maminky. Poslední…

5MUDr. Lenka Minářová1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nové Město na Moravě, Vratislavovo…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci ženského lékaře. Nabízím komplexní gynekologicko-porodnickou a prenatální péči se specializací na ultrazvukovou diagnostiku. MUDr. Lenka Minářová poskytuje pacientkám léčebnou a preventivní gynekologickou péči ve třech odloučených ordinacích: Ordinace Vratislavovo nám. 12, Nové…

6Fořtová Olga, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
K. Šafáře 221/31, České Budějovice Bezdlužná

Poskytuji kojeneckou poradnu ve věku 0 až 18 měsíců. Dále i preventivní prohlídky,povinná očkování a navázali jsme spolupráci s Mgr. Bínovou, která bude provádět rehabilitaci dětí vždy každou středu od 13,00 do 15,00 u nás v ordinaci.

7MUDr. Kutlvašrová Blanka - gynekologická ordinace

Masarykova 389, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ordinace. Poskytujeme komplexní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření děložního čípku v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Vyšetření děložního čípku se provádí u žen všech věkových kategorií, ale nejčastěji se doporučuje ženám od 25 let věku. v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné absolvovat toto vyšetření u gynekologa v místní nemocnici nebo v soukromé gynekologické ordinaci.

Před samotným vyšetřením je nutné dodržet několik zásad. Žena by neměla mít menstruaci, protože to může ovlivnit výsledky vyšetření. Dále by měla být před vyšetřením zcela vyprázdněná močového měchýře.

Samotné vyšetření děložního čípku probíhá následovně:

1. Žena si lehne na gynekologickou židli a roztáhne nohy.
2. Gynekolog pomocí speciálního nástroje, nazývaného spekulum, rozšíří poševní vchod a umožní tak přístup k děložnímu čípku.
3. Poté gynekolog odeberou vzorek tkáně z děložního čípku pomocí malého štěpu nebo štětce.
4. Vzorek se odešle na laboratorní vyšetření, kde se zjistí případné změny na děložním čípku.

Celé vyšetření trvá jen několik minut a je bezbolestné. Po vyšetření může žena ihned pokračovat v běžných činnostech. Výsledky vyšetření jsou obvykle k dispozici do několika týdnů.

Důležitost pravidelného vyšetření děložního čípku spočívá v tom, že při včasné diagnostice lze rakovinu děložního čípku úspěšně léčit. Proto se doporučuje absolvovat toto vyšetření minimálně jednou za dva roky.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné absolvovat vyšetření děložního čípku u gynekologa v místní nemocnici nebo v soukromé gynekologické ordinaci. Ženy by měly být pravidelně vyšetřovány, aby se předešlo vzniku rakoviny děložního čípku.