Zásobníky na talíře s ohřevem – Jižní a Západní Čechy

Zásobníky na talíře s ohřevem jsou ideálním řešením pro restaurace a kuchyně v oblasti Jižní a Západní Čechy, které chtějí udržet jídlo teplé a čerstvé. Tyto zásobníky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou snadno ovladatelné.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1ABUS GASTRO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Rančířov 33, Rančířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem gastronomického vybavení – restaurační vybavení, vybavení do kuchyní, jídelen, barů a dalších gastro provozů. Dodáváme porcelán, restaurační sklo, nerezové příbory, termo nádoby a mnoho dalšího.

2Petr Altman - Gastro 12

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
sídliště Vajgar 585, Jindřichův Hradec…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej pro gastro provozy, nerez podnosů a příborů. Maloobchodní prodej skla, kuchyňského zboží, keramiky, dárkového zboží a jednorázového nádobí. Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a…

33B servis s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Jateční 1124/8, Plzeň-Lobzy

Velkoobchodní e-shop, který nabízí obaly, gastro nádobí a fólie, úklidové pomůcky, ochranné pracovní pomůcky, zásobníky a dávkovače, papírový program a drogerii.


Firmy v dalších lokalitách


Zásobníky na talíře s ohřevem v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky nim můžete snadno udržet jídlo v optimální teplotě a zároveň ušetřit čas a energii. Zásobníky na talíře s ohřevem jsou také velmi hygienické a snadno se čistí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaši kuchyni v oblasti Jižní a Západní Čechy, zásobníky na talíře s ohřevem jsou tou správnou volbou.