Značkové nástroje na manikúru, pedikúru – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1DUP - družstvo1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Řemenovská 1999, Pelhřimov

Firma s názvem DUP - družstvo uměleckého průmyslu se zabývá kovovýrobou, kožedělná a galanterní výroba, Pivovar POUTNÍK. Vyrábíme pouzdra, kabely, kufry, manikúry, kleště, pinzety a nůžky.

2GLOBOS s.r.o.

Vyrábíme koženou galanterii. Nabízíme pedikúrové a manikúrové soupravy, pouzdra a klíčenky pro různé účely.

3ČERVENKOVÁ STANISLAVA-STRAKONICE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Velké náměstí 217 , Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Medicinální přístrojová pedikúra pro diabetiky. Prodej zdravotní stélky, nástroje na manikúru i pedikúru YES a obuv firmy Hanák.

4WZ systém s.r.o.1 pobočka

Provozujeme prodejnu a e-shop s kosmetickými přípravky (např.přípravky s péčí o nohy, skalpelové čepelky, parafinové vany, desinfekce na nástroje či kleště a nůžky na manikúru a pedikúru.

5Svobodová Vladislava

Služby v oblasti - manikúra, pedikúra, kosmetika. Dále jsou v nabídce relaxační koupele nohou s přídavkem esenciálních solí, desinfekce chodidel, odstranění zrohovatělé kůže a otlaků nástroji Solingen, aplikace regenerační a vyživující kosmetiky Oriflame a Avon.


Firmy v dalších lokalitách


Značkové nástroje na manikúru, pedikúru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Značkové nástroje na manikúru, pedikúru najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.