Značkové nástroje na manikúru, pedikúru – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými kvalitními značkovými nástroji na manikúru a pedikúru. Tyto nástroje jsou nezbytné pro každou ženu, která dbá o svůj vzhled a zdraví nehtů.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1DUP - družstvo1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Řemenovská 1999, Pelhřimov

Firma s názvem DUP - družstvo uměleckého průmyslu se zabývá kovovýrobou, kožedělná a galanterní výroba, Pivovar POUTNÍK. Vyrábíme pouzdra, kabely, kufry, manikúry, kleště, pinzety a nůžky.

2GLOBOS s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Myslotínská 2020, Pelhřimov Bezdlužná

Vyrábíme koženou galanterii. Nabízíme pedikúrové a manikúrové soupravy, pouzdra a klíčenky pro různé účely.

3ČERVENKOVÁ STANISLAVA-STRAKONICE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Velké náměstí 217 , Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Medicinální přístrojová pedikúra pro diabetiky. Prodej zdravotní stélky, nástroje na manikúru i pedikúru YES a obuv firmy Hanák.

4WZ systém s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mičurinova 2036 , Sokolov Bezdlužná

Provozujeme prodejnu a e-shop s kosmetickými přípravky (např.přípravky s péčí o nohy, skalpelové čepelky, parafinové vany, desinfekce na nástroje či kleště a nůžky na manikúru a pedikúru.

5Svobodová Vladislava

Služby v oblasti - manikúra, pedikúra, kosmetika. Dále jsou v nabídce relaxační koupele nohou s přídavkem esenciálních solí, desinfekce chodidel, odstranění zrohovatělé kůže a otlaků nástroji Solingen, aplikace regenerační a vyživující kosmetiky Oriflame a Avon.


Firmy v dalších lokalitách


Značkové nástroje na manikúru, pedikúru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky nim můžete mít krásné a zdravé nehty bez nutnosti navštěvovat salon.

Značkové nástroje na manikúru a pedikúru jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají ergonomický tvar, který usnadňuje práci. Jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a zároveň šetrné k nehtům. Díky nim můžete snadno odstranit zbytečné kůžičky, upravit tvar nehtů a zbavit se nečistot.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete širokou škálu značkových nástrojů na manikúru a pedikúru, které jsou vhodné pro každý typ nehtů. Můžete si vybrat z různých druhů pilníků, kleští, nožiček a dalších nástrojů, které vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu nehtů.

Pokud chcete mít krásné a zdravé nehty, neváhejte a investujte do kvalitních značkových nástrojů na manikúru a pedikúru. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete širokou nabídku těchto nástrojů, které vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu nehtů bez nutnosti navštěvovat salon. Stačí si jen vybrat ty správné nástroje a začít pracovat na svých nehtech.