Mojmír Novotný - GP, s.r.o.

Získejte profesionální geodetické práce od Mojmír Novotný - GP, s.r.o. Jsme zkušení geodeti s mnohaletou praxí v oboru. Nabízíme vám komplexní služby v oblasti geodézie, zaměřování, kartografie, projekční činnosti a katastru nemovitostí.

28319702 ARES
DIČ CZ28319702
Vznik 2009
Telefony 604 250 525
Mobily 604 250 511
Ing. Mojmír Novotný ml. (jednatel)
Ing. Mojmír Novotný st. (jednatel)
  • geodézie, geodetické služby, zeměměřictví, kartografie, projekční a poradenské činnosti, služby v oblasti katastru nemovitostí, geodeti Třebíč, geodetické podklady pro výstavbu, zaměření skutečného provedení stavby, vytyčení stavebních objektů, zaměřování, dokumentace podzemního vedení, kontrolní měření, tvorba účelových map, geodetické práce, vytyčení vlastnické hranice, geodetické práce pro účely katastru nemovitostí, geometrický plán pro vyznačení budovy, rozdělení pozemku, geometrický plán pro vyznačení věcného břemene, vytyčení vlastnické hranice, projektové dokumentace
  • Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti geodézie, zeměměřictví, kartografie, projekční a poradenské činnosti a v oblasti katastru nemovitostí. 

    V oboru máme dlouholeté zkušenosti. Vlastníme špičkové vybavení, u kterého dodržujeme pravidelné servisní kontroly a kalibrace. Pro sběr dat v terénu používáme geodetické přístroje TOPCON, GEODIMETER a MAGELLAN. Poskytujeme vám i odborné poradenství v oblasti katastru nemovitostí, geodézie a ostatních příbuzných oborech.

    Nabízíme vám vypracování geodetických podkladů pro výstavbu, zaměření skutečného provedení stavby, vytyčení stavebních objektů, vytyčení vlastnické hranice a mnoho dalších služeb.