O nás

Naše služby

Specializujeme se na zvýšení dohledatelnosti a viditelnosti Vaší firmy v nejpoužívanějších českých vyhledávačích se zaměřením na Seznam a Google.

Naši marketingoví poradci Vám pomocí důkladné analýzy pomohou zvolit optimální klíčová slova, která vystihují předmět Vašeho podnikání či Vaší činnosti a navrhnou aktivity nezbytné pro to, aby Vaše firma byla kvalitně vidět v nejpoužívanějších vyhledávačích.

V případě, že Vaše stránky již neodpovídají dnešním standardům, popřípadě s jejich aktuálním obsahem či zastaralým kódem nelze dosáhnout potřebných výsledků a nejste v tuto chvíli rozhodnuti pro tvorbu nových stránek, optimalizujeme pro vyhledávače přímo Vaši www prezentaci na našem katalogu.

Zobrazení Vaší firmy na horních pozicích vyhledávačů přirozeně přinese vyšší podíl návštěvnosti a tedy i vyšší obchodní a prodejní potenciál.

434 000
Českých firem
15 +
Let s vámi
120 000
Poptávek měsíčně

Náš tým

Realizace všech projektů leží na bedrech našich zkušených (profesionálních) marketingových poradců, programátorů, copywriterů, analytiků, ux designerů, seo specialistů a webařů, kteří pečlivě hledají řešení na míru právě Vašim potřebám. Celý náš tým pak stojí za perfektním výsledkem.


Naše historie

Více než 15 let zkušeností v oboru internetového marketingu nám dalo možnost vybudovat kvalitní portfolio služeb s důrazem na individuální řešení a profesionální přístup od nejmenších klientů po největší hráče na českém trhu.

ekatalog.cznetfirmy.cznetkatalog.czidatabaze.cznetpromotion.cz