NEUFE, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
U Nádraží 297, 582 22 Přibyslav Bezdlužná Ověřená firma

V NEUFE, spol. s r.o. vám poskytujeme široké spektrum výrobních služeb. Provádíme obrábění a CNC zpracování, řezání plechů, tváření plechů a povrchové úpravy. Naší specializací je výroba a svařování ocelových konstrukcí pro různá průmyslová odvětví.

Recenze

4.8
★★★★★
★★★★★
20 Google recenzí
4.5
★★★★★
★★★★★
1 Firmy.cz recenzí
25996061 ARES
DIČ CZ25996061
Vznik 2003
Telefony 731 169 636
  • ocelové konstrukce, výroba těžkých ocelových konstrukcí, výroba dynamických ocelových konstrukcí, CNC zpracování plechů, CNC zpracování, svařování, svařování konstrukčních ocelí, frézování, obrábění, horizontální vrtání, vertikální vrtání, vyvrtávání, soustružení, strojní broušení, obrážení, dělení tyčového materiálu, řezání materiálů, řezání plechů, dělení plechů, stříhání plechů, řezání laserem, ohýbání plechů, vypalování plechů, ohraňování plechů, zakružování plechů, dělící centrum, tváření plechů, krbové vložky, výroba krbových vložek, smaltovaná zařízení, povrchové úpravy, CNC obrábění kovů, obrábění kovů, kovovýroba, kovoobrábění, kovoobráběcí práce, svařování ocelových konstrukcí, svařování oceli, svařování hliníku, svařování mědi, montáže, montážní práce, manipulace, manipulátory, autojeřáby
  • Poskytujeme vám široké spektrum výrobních služeb – profesionální CNC obrábění kovů na zakázku, svařování ocelových konstrukcí na míru, zpracování plechů na míru, výroba krbových vložek, montážní práce a služby v oblasti manipulace a dopravy. 

    V NEUFE, spol. s r.o. se specializujeme na výrobu a svařování ocelových konstrukcí pro různá průmyslová odvětví. Zabýváme se i modernizacemi průmyslových a strojních zařízení, vývojem nových technologií, výrobou technologických celků, výrobou náhradních dílů, opravami strojů a mnoha dalšími činnostmi.