Rokycanská nemocnice, a.s. – logo společnosti Rokycanská nemocnice, a.s.

Rokycanská nemocnice přivítala své první pacienty v červnu roku 1957.Poskytujeme ambulantní i lůžkovou zdravotnickou péči s celkovou kapacitou 181 lůžek. Zajišťujeme lékařskou péči první pomoci. Máme zde gynekologicko - porodnickou kliniku, ambulantní péči, pediatrii, chirurgické oddělení, interna, JIPka, biochemie. V prostorách nemocnice se nachází i lékárna.

  • Klíčová slova 46

    Nemocnice, ambulantní zákrok, zdravotnická lůžka, zdravotnická péče, první pomoc, gynekologie, chirurgické oddělení, pediatrie, interna, jednotka intenzivní péče, dětská neurologie, nutriční terapeut, foniatrie, dětská kardiologie, všeobecné praktické lékařství, vnitřní lékařství, vnitřní lékařství, vnitřní lékařství, vnitřní lékařství, urologie, urologie, revmatologie, radiologie a zobrazovací metody, praktické lékařství pro děti a dorost, pneumologie a ftizeologie, plastická chirurgie, plastická chirurgie, ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, neurologie, nefrologie, klinická biochemie, kardiologie, kardiochirurgie, chirurgie, chirurgie, chirurgie, chirurgie, hematologie a transfúzní lékařství, gynekologie a porodnictví, gynekologie a porodnictví, gynekologie a porodnictví, gastroenterologie

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Rokycanská nemocnice, a.s.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.