EDUCOCENTER Jiří Čapek s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Štítného 80/12, 370 01 České Budějovice Bezdlužná Ověřená firma

Naše jazyková škola vám nabízí jazykové kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, japonštiny, čínštiny a dalších. Dále nabízíme denní jednoleté pomaturitní studium a intenzivní kurzy ONE TO ONE. Připravíme vás na přijímací zkoušky. Věnujeme se i překladům a tlumočení.

Recenze

3.7
★★★★★
★★★★★
3 Facebook recenzí
3.9
★★★★★
★★★★★
9 Google recenzí
60851864 ARES
DIČ CZ60851864
Vznik 1990
Telefony 386 350 472
Mobily 777 694 577
Sociální sítě facebook.com
Ing. Jiří Růžička (jednatel)
  • jazyková škola, kurzy němčiny, kurzy angličtiny, kurzy španělštiny, kurzy francouzštiny, kurzy italštiny, kurzy arabštiny, kurzy japonštiny, kurzy ruštiny, jazykové kurzy pro děti, jazykové kurzy pro firmy, jazykové kurzy pro seniory, jazykové kurzy pro veřejnost, individuální jazykové kurzy, víkendové jazykové kurzy, letní jazykové kurzy, jazykové překlady, tlumočení, intenzivní kurzy, pomaturitní studium, kurzy pro firmy, jazykové kurzy, výuka jazyků, příměstské tábory s angličtinou
  • Provozujeme jazykovou školu s tradicí od roku 1990. Naše škola má akreditaci MŠMT. 

    Nabízíme jazykové kurzy pro veřejnost, firmy, děti, seniory, individuální jazykové kurzy, letní týdenní jazykové kurzy, víkendové jazykové kurzy a letní příměstský tábor s angličtinou. 

    Poskytujeme denní pomaturitní studium cizích jazyků, které je koncipováno jako příprava na zkoušky PET, KET, FCE a další. V rámci pomaturitního studia u nás můžete studovat anglický jazyk, německý jazyk, nebo kombinaci anglického a německého jazyka.