BONEK s.r.o. stavební firma Pelhřimov

Hledáte spolehlivou stavební firmu? V BONEK s.r.o. jsme tu pro vás. Provádíme novostavby rodinných domů, stavby na klíč, rekonstrukce budov a zateplování budov. K našim službám patří i zemní práce a doprava s hydraulickou rukou.

45023735 ARES
Vznik 1992
Telefony 565 322 758
Mobily 606 645 065
Karel Kůrka (jednatel)
Luděk Kůrka (stavbyvedoucí)
Ing. Lucie Brousilová (stavební technik)
  • stavební práce, stavební firmy, stavební firma Pelhřimov, novostavby rodinných domů, výstavba průmyslových objektů, občanské stavby, výstavby občanských staveb, rekonstrukce, novostavby, výstavba novostaveb, zateplování budov, rekonstrukce objektů domů, bytů, zemní práce, výkopové práce, zateplování fasád, stavby na klíč, půdní vestavby, rodinné domy na klíč, zámková dlažba, sádrokartony, průmyslové objekty, výstavba zpevněných ploch, výstavba oplocení, auto s hydraulickou rukou, doprava s hydraulickou rukou
  • Jsme stavební firma s tradicí od roku 1992. Působíme zejména v Kraji Vysočina a v Jihočeském kraji. S výstavbou pozemních staveb máme dlouholeté zkušenosti. Disponujeme kvalitním zázemím a velkým množstvím stavebních strojů pro realizaci staveb. Zajistíme vám i kompletní dodání stavby na klíč.

    K našim službám patří výstavba rodinných domů, občanských staveb, průmyslových objektů, zpevněných ploch a oplocení, rekonstrukce objektů a zateplování. Provádíme i veškeré zemní práce. Máme vlastní autodopravu, a tak vám můžeme zajistit dodávku jakéhokoliv stavebního materiálu.