FOTO-STUDIO VAVRUŠKA s.r.o.

Nabízíme široké spektrum fotografických služeb, od svatebních a společenských fotek po digitální zpracování a výrobu fotoknih. S naším vlastním fotostudiem v Plzni zajišťujeme kompletní služby v oblasti fotografie a videopřepisů.

Recenze

  • 3.7
    (67)

    google 67 Google recenzí

  • Klíčová slova 42

    fotografie, svatební foto, fotostudio, plzeň, fotodárky, fotoknihy, ateliér, digitální zpracování, videopřepisy, školní fotografie, společenské akce, průkazové fotografie, renovace fotografií, portrétní fotografie, reklamní fotografie, fotoplátna, fotokalendáře, hrnečky s fotkou, fotoobrazy, retuše fotografií, malonákladový tisk, černobílé kopírování, fotolab, kreativní fotografie, mobilní vyvolání, fotorámečky, dárkové fotografie, umělecké fotografie, rodinné fotografie, oslavy, křtiny, maturitní plesy, reklamní kampaně, fotografie pro firmy, osobní prezentace, grafické služby, vizuální umění, fotografie z akcí, photo studio, photographic services, family portraits, wedding photography.

  • Popis

    V fotostudiu Vavruška v Plzni poskytujeme pestrou škálu fotografických služeb. Naší prioritou je zpracování digitálních a analogových fotografií, svatební a portrétní fotografii, a výrobu fotoknih a fotodárků. Díky pokročilé technice a vlastnímu zázemí kontrolujeme kvalitu našich služeb od začátku do konce. Připravujeme také speciální projekty, jako jsou videopřepisy z různých formátů nebo inovativní fotodárky. Vytváříme unikátní portréty a dokumentujeme důležité životní události, abychom naše zákazníky spojili s jejich vzpomínkami.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Zavřeno
  • Pondělí 08:00 – 17:00
  • Úterý 08:00 – 17:00
  • Středa 08:00 – 17:00
  • Čtvrtek 08:00 – 17:00
  • Pátek 08:00 – 17:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu FOTO-STUDIO VAVRUŠKA s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.