MARKETA- REMONE s.r.o.

Spravujeme domy, byty a nebytové prostory s cílem poskytovat efektivní služby v oblasti správy nemovitostí. Naše firma zajišťuje údržbu a opravy, včetně elektromontáží a zpracování elektroodpadu.

Recenze

  • 3.5
    (8)

    google 8 Google recenzí

  • Kontaktní osoby 3

    Mgr. JAN KRISTEK (jednatel)
    JAN KRISTEK (jednatel)
    Ing. MARTIN KNĚŽICKÝ (jednatel)
  • Klíčová slova 43

    správa domů, údržba nemovitostí, opravy domů, ekologické zpracování elektroodpadu, správa bytů, komerční správa, správa prostor, technické služby, zednické práce, instalatérské práce, havarijní služby, elektrikář, klempíř, pokrývač, chráněné dílny, výměna energetických zdrojů, bezpečnostní systémy, údržba budov, facility management, správa majetku, realitní kancelář, správa komunitních domů, výkon správy, elektroodpad, ekologická řešení, poradenství v oblasti správy, správa investic, správa infrastrukturních projektů, tým odborníků, profesionální služby, správa nemovitostí cheb, správa domů karlovy vary, údržba budov cheb, elektroodpad zpracování, renovace nemovitostí, opraváři domů, řízení projektů, vztahy se zákazníky, komunitní služby, realitní správa, poradenství správy nemovitostí, expertíza v oblasti správy, služby správy budov.

  • Popis

    Naše společnost se specializuje na kompletní správu domů, bytů a nebytových prostor. Dlouholetá praxe v oboru nám umožňuje poskytovat komplexní služby od administrativního zajištění, přes údržbu a opravy, až po spravování komerčních nemovitostí. Kromě toho se věnujeme ekologickému zpracování elektroodpadu a provozujeme chráněné dílny, čímž podporujeme místní komunitu. Dynamicky reagujeme na potřeby našich klientů a zajišťujeme, aby jejich nemovitosti byly v optimálním stavu.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu MARKETA- REMONE s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.