JEZDECKÁ AKADEMIE - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o. – logo společnosti JEZDECKÁ AKADEMIE - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Poskytujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou. Jako jediná střední škola v ČR nabízíme specializaci zaměřenou na klasické disciplíny jezdeckého sportu a organizaci jezdectví v rámci České jezdecké federace (ČJF) a federace (FEI). Mezi naše studijní obory patří obor chovatelství a učební obor jezdec a chovatel koní. Dále nabízíme kurz instruktor jezdectví.

  • Klíčová slova 16

    Jezdecká akademie, učební obor jezdec a chovatel koní, kvalifikační kurzy ošetřovatel koní, jezdec a chovatel sportovních koní, jezdec pro přípravu testace mladých koní, chovatel koní, chovatelství se zaměřením na chov koní a jezdecký sport, instruktor jezdectví, jezdecký sport, rozhodčí v jezdectví, jezdecký klub, ustájení koní, jezdecká hala, koně na prodej, stanice plemenných hřebců, DM Zlatý zámek

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu JEZDECKÁ AKADEMIE - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.