VODAK Humpolec, s.r.o. – logo společnosti VODAK Humpolec, s.r.o.

Hlavní činností naší společnosti VODAK Humpolec je provozování vodovodů a kanalizací. Dále se věnujeme výstavbě vodovodů a kanalizací a dalších vodohospodářských zařízení, analýzám pitných, povrchových a odpadních vod, projektování a dalším činnostem.

Recenze

 • 4.5
  (6)

  google 6 Google recenzí

 • Klíčová slova 23

  Vodak, vodovody, kanalizace, dodávky pitné vody, zemní práce, čistírny, úpravny vody, výstavba vodohospodářských staveb, výstavba nových vodovodů, výstavby kanalizací, opravy vodovodů, rekonstrukce vodovodů, likvidace odpadů, projektování, rozbory pitné vody, rozbory povrchových vod, rozbory odpadních vod, laboratoře, vodárny, vodní zdroje, rozvody, hlášení poruch Humpolec, Pelhřimov

 • Popis

  Naše společnost působí v oboru vodního hospodářství od roku 1994. Působíme v okrese Pelhřimov a částečně v okrese Benešov, v okolí Želivky.

  Provozujeme vodovody a kanalizace pro veřejnou potřebu – výroba a distribuce pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod. 

  Stavíme a rekonstruujeme vodohospodářská zařízení – vodovodní a kanalizační přípojky, vodovodní rozvody, vodárenská děla (vodojemy, čerpací stanice, úpravny vody atd.), kanalizační stoky a čistírny odpadních vod.

  Poskytujeme projektové služby při zajištění zásobování vodou a odkanalizování odpadních vod.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu VODAK Humpolec, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.