Daněk Zdeněk – chlazení – logo společnosti Daněk Zdeněk – chlazení

Specializujeme se na výrobu, prodej, montáž, servis a revize chladicích a mrazicích zařízení, včetně klimatizací. Nabízíme chladicí a mrazicí boxy, chladicí a mrazicí nábytek a další zařízení pro potravinářský průmysl.

Recenze

  • 4.0
    (4)

    google 4 Google recenzí

  • Klíčová slova 14

    chladicí technika, chladicí zařízení, mrazicí zařízení, mrazicí technologie, revize klimatizace, opravy klimatizace, klimatizační technika, chladící technologie, chladící a mrazící technologie pro chladírny a mrazírny, chladírenské a mrazírenské boxy, chladící a mrazící nábytek a vitríny, klimatizace, chladírenský servis, výroba nábytku pro obchody

  • Popis

    Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti chladicí a mrazicí techniky. Poskytujeme výrobu, dodávky, montáž, servis a revize chladicích a mrazicích zařízení, stejně jako klimatizací. Naším cílem je zajistit spolehlivá a efektivní řešení pro uchovávání potravin a dalších citlivých produktů. 

    Nabízíme širokou škálu produktů, včetně chladicích a mrazicích boxů, chladicího a mrazicího nábytku a dalších zařízení přizpůsobených specifickým potřebám našich klientů. Naše služby zahrnují také projekci, realizaci a servis technologií potravinářského chlazení, což nám umožňuje poskytovat komplexní podporu od návrhu až po údržbu zařízení. 

    Klademe důraz na kvalitu našich výrobků a služeb, stejně jako na individuální přístup k zákazníkům. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují navrhovat a realizovat řešení šitá na míru pro různé aplikace v oblasti chlazení a mrazení. Jsme připraveni vám poskytnout profesionální poradenství a podporu při výběru a implementaci optimálních chladicích a mrazicích systémů pro vaše potřeby.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Daněk Zdeněk – chlazení

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.