DKO, s.r.o. – logo společnosti DKO, s.r.o.

Organizujeme kulturní a vzdělávací akce, kongresy a společenské události ve moderních prostorách v centru Prahy. Poskytujeme pronájem sálů, salonků a místností pro plesy, koncerty, semináře i jazykové kurzy. Zajišťujeme kompletní servis a profesionální technické zázemí pro akce všech velikostí.

Recenze

  • 4.1
    (615)

    google 615 Google recenzí

  • Klíčová slova 27

    pronájem sálů, pronájem salonku, společenský sál, divadelní sál, malá scéna, kulturní dům, kultura, kulturní akce, kongresy, kongresová činnost, semináře, místnosti pro plesy, prostory pro plesy, koncerty, vzdělávací akce, taneční kurzy, kurzy tance, kvalifikační kurzy, odborné kurzy, jazykové kurzy, předprodej vstupenek, vstupenky on-line, festival vína, přehlídka středních škol, celostátní setkání sběratelů, mezinárodní festival dokumentárních filmů, cukrářský festival

  • Popis

    Společnost DKO Praha nabízí komplexní služby v oblasti pronájmu prostor pro kulturní, vzdělávací a společenské akce. Naše moderní a flexibilní prostory v centru Prahy jsou ideální volbou pro konání kongresů, seminářů, plesů, koncertů, festivalů a dalších akcí. Disponujeme kvalitním technickým zázemím a zajistíme veškerý servis, od ozvučení po catering. Ať už potřebujete uspořádat menší firemní akci, nebo velký festival, rádi Vám poradíme s organizací a realizací Vašeho projektu. Vstupenky na naše akce lze snadno zakoupit on-line či v předprodeji. Nabízíme také prostory pro pravidelné vzdělávací kurzy, taneční lekce a další aktivity.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Otevřeno od 07:30
  • Pondělí 07:30 – 11:00, 12:00 – 17:00
  • Úterý Zavřeno
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 07:30 – 11:00, 12:00 – 17:00
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu DKO, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.