Domabyl Václav – logo společnosti Domabyl Václav

Nabízíme firmám i soukromým osobám co nejkvalitnější materiály a služby za výhodné ceny . Naší specializací je široké spektrum průmyslových profi barev. V regionu Plzně a okolí zastupujeme dva velké světové výrobce barev: Tikkurila (Finsko), Dupont – Axalta (USA). Široký sortiment umožňuje najít konkretní a vhodný typ barvy jak na ocelové konstrukce do těžkých korozních prostředí, tak na nákladní a kolejová vozidla, stroje a zařízení s vysokými nároky na kvalitu vzhledu. Lze také natónovat základní barvy do požadovaného odstínu RAL.

  • Klíčová slova 12

    míchání barev Plzeň město, míchání laků, tmely Plzeň město, plniče Plzeň město,barvy na ocelové kostrukce Plzeň město,barvy na nákladní a kolejová vozidla Plzeň město,barvy na stroje a zařízení s vysokými nároky na kvalitu vzhledu Plzeň město,nejširší spektru průmyslových profi barev Plzeň město, Václav Domabyl - Průmyslové barvy, Sigma Plzeň město, Tikkurila Plzeň město, Axalta Plzeň město

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Domabyl Václav

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.