• Sauny
 • Rodinná restaurace a penzion ROMANTIKA

Rodinná restaurace a penzion ROMANTIKA – logo společnosti Rodinná restaurace a penzion ROMANTIKA

Provozujeme rodinný penzion s restaurací. Pokoje jsou standardně vybavené TV a vlastní koupelnou s WC a fénem. K dispozici máme salónek pro pořádání společenských akcí, svateb a rodinných oslav. V létě je možné grilování na venkovní terase se 40 místy k sezení. Součástí našeho penzionu je sauna a vířivka.

 • Klíčová slova 28

  ubytování, restaurace, jídelní lístek, nápojový lístek, venkovní terasa, penzion, ubytování Vysočina, ubytování v soukromí, sauna, pořádání svateb, svatební menu, svatební tabule, konferenční místnost, salonek, firemní akce, společenské akce, úschovna lyží, úschovna kol, pingpong, kulečník, kontakt, vířivka, ochlazovací bazének, letní grilování, rodinné oslavy, soukromé oslavy, stravování pro ubytované hosty, venkovní bazén

 • Popis

  Nabízíme vám příjemné ubytovaní v našem rodinném penzionu s restaurací. K dispozici máme 8 dvoulůžkových, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou standardně vybavené s vlastní koupelnou a WC. 

  Součástí našeho penzionu je restaurace s barem. Vaříme pouze pro ubytované hosty nebo pro soukromé akce, jako jsou svatby, promoce, oslavy narozenin apod. Pro firemní akce máme k dispozici konferenční místnost pro 20 osob

  V našem penzionu si můžete příjemně odpočinout v sauně nebo ve vířivce

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Rodinná restaurace a penzion ROMANTIKA

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.