JSW Bohemia s.r.o.

Zabýváme se dodávkou a montáží eloxovaného hliníkového zábradlí. Toto zábradlí vyniká řadou výhod. Je lehké, odolné vůči počasí a zcela bezúdržbové. V naší nabídce naleznete schodišťové zábradlí, balkonové zábradlí, zábradlí na terasu, zábradlí na lodžie a zábradlí na francouzská okna.

04980115 ARES
DIČ CZ04980115
Vznik 2016
Mobily 608 048 134
Sociální sítě facebook.com , instagram.com
  • zábradlí, schodišťové zábradlí, balkonové zábradlí, zábradlí na terasu, zábradlí na lodžie, zábradlí na francouzská okna, přídavná madla na stěnu, hliníkové ploty, hliníkové zábradlí, nerezové zábradlí, ocelové zábradlí, skleněné zábradlí, dřevěné zábradlí, stavebnicové hliníkové zábradlí, eloxované hliníkové zábradlí, prodej zábradlí, dodávky zábradlí, montáž zábradlí, instalace zábradlí
  • Jsme specialisté na stavebnicové hliníkové a skleněné zábradlí. Na trhu působíme od roku 2008.

    Eloxované hliníkové zábradlí je z vysoce kvalitní hliníkové slitiny AlMgSiO5. Materiál je opatřen certifikátem ISO9001:2008 Quality management.

    Zábradlí je velmi lehké, teplotně stabilní, nemusí se leštit ani udržovat. Eloxovaný povrch navíc odolává počasí. Montáž zábradlí je tak jednoduchá, že si ho s naším návodem budete moct sestavit sami. 

    Kromě hliníkového a skleněného zábradlí dále nabízíme nerezové zábradlí, ocelové zábradlí a dřevěné zábradlí