TV plus ELEKTRON, s.r.o.

Nabízíme široký výběr moderních domácích spotřebičů a vybavení za dostupné ceny. Zajišťujeme kvalitu a spokojenost našich zákazníků prostřednictvím poradenství a dopravy až domů.

Recenze

  • 4.7
    (35)

    google 35 Google recenzí

  • Klíčová slova 40

    domácí spotřebiče, prodej spotřebičů, nákup spotřebičů, moderní domácnost, doprava spotřebičů, odvoz starých spotřebičů, kvalitní spotřebiče, elektro obchod, domažlice, domácí vybavení, instalace spotřebičů, akce na spotřebiče, nejlepší ceny spotřebičů, poradenské služby, zákaznická spokojenost, široký výběr, vysavače, kávovary, péče o vlasy, elektro zařízení, spotřebiče domažlice, elektro prodejna, dodání spotřebičů, likvidace spotřebičů, registrace, nakupování, oblíbené výrobky, akční nabídky, objemné zboží, instalace doma, odborné poradenství, příslušenství k spotřebičům, kvalitní služby, tradice na trhu, prodejna domažlice, český elektro obchod, tradice a kvalita, množství zboží, vzorkovna spokojenosti, zákaznický servis

  • Popis

    Specializujeme se na prodej domácích spotřebičů a vybavení, a to již od roku 1996. Nabízíme kolem 4000 různých položek, které splňují požadavky moderní domácnosti. Naši zákazníci mají možnost využít poradenství při výběru zboží a zajistit si dopravu až k nim domů. Taktéž zajišťujeme odvoz a likvidaci starých spotřebičů, čímž usnadňujeme proces nákupu. Naší prioritou je, aby si každý zákazník u nás našel potřebné zboží a byl s našimi službami plně spokojený. Rádi přispíváme k tomu, aby byla Domažlice místem, kde lze nakoupit kvalitní spotřebiče a další zboží. Těšíme se na spolupráci s našimi zákazníky.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 08:30 – 17:00
  • Úterý 08:30 – 17:00
  • Středa 08:30 – 17:00
  • Čtvrtek 08:30 – 17:00
  • Pátek 08:30 – 17:00
  • Sobota 08:30 – 12:00
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu TV plus ELEKTRON, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.