General Property XXI, s.r.o.

Prodáváme nové byty v moderní rezidenční výstavbě v Karlových Varech. Nabídka zahrnuje dispozice od útulných 1+kk po prostorné 4+kk, často s terasou. Každý byt má přidělený sklep a parkovací stání u domu. Najdete zde domov v novostavbě zkolaudované v roce 2023.

  • Klíčová slova 42

    byt, developerský projekt, rezidence, novostavba, prodej, nemovitost, bytový dům, dispozice, parkovací stání, sklep, terasa, kolaudace, Karlovy Vary, Bohatice, lokalita, bydlení, jednotka, nebytový prostor, přízemí, nadzemní podlaží, výměra, katastr, pozemek, ulice, doprava, MHD, spojení, investor, kupující, smlouva, dokumentace, realitní transakce, převod, vlastnictví, klient, rodina, moderní bydlení, výstavba, developerská činnost, prodej bytů, bytová jednotka, rezidenční development

  • Popis

    Bytový dům Rezidence Dubová v části Bohatice nabízí 15 bytových jednotek. K dispozici jsou typy 1+kk, 3+kk i 4+kk, které splňují potřeby jednotlivců i rodin. Nemovitost se nachází na severním okraji města s dobrou dostupností MHD. Všechny byty jsou součástí novostavby s šesti nadzemními podlažími. Developerský projekt zajišťuje prodej nemovitostí včetně přidružených prostor. Realizujeme prodej bytů, který zahrnuje i jednání a přípravu smluvní dokumentace.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu General Property XXI, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.