3D modelace obličeje – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Matulková Martina

Francouzská třída…, Plzeň
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízím služby kosmetického salonu se zaměřením na čištění pleti, peelingu obličeje, kryoterapie, prodlužování řas, manikúru či nehtovou modeláž. Spojila jsem deset let zkušeností a praxe s nejnovějšími metodami v oblasti kosmetiky a nehtové modeláže. Budu Vás hýčkat a rozmazlovat, protože to…

2Tichá Alena, MUDr. - revmatologie1 pobočka

Staré náměstí 137, Sokolov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme revmatologickou ambulanci.

3Hauerová Karin - Oáza krásy - Kosmetické a relaxační studio

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 2475/57, Plzeň
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Naše kosmetické a relaxační studio ,,Oáza krásy'' nabízí služby v oblasti nehtové modeláže, lymfodrenáží, liposukcí, prodlužování řas, masáží aj. Nově jsme zřídily v našem studiu dětský koutek, aby si maminky mohly dopřát naše služby v klidu a bez náročného shánění hlídání pro Vaše ratolesti.

4Studio Trio

Nabízíme kadeřnické služby, kosmetiku, manikúru, pedikúru a masáže v Jihlavě, pro více informací navštivte naše webové stránky.

5HEALTH & BEAUTY CLINIC s.r.o.

HEALTH & BEAUTY CLINIC s.r.o., se sídlem Stará Louka 373/6, 360 01, Karlovy Vary, v okrese Karlovy Vary a v kraji Karlovarský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 26526, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5…

6Wellness Studio Radka

Wellness studio. Provádíme relaxační, sportovní a lymfatické masáže i masáže lávovými kameny. Nabízíme nehtovou modeláž, kadeřnické služby, pedikúru, manikúru, solarium a rolletic. Také zajišťujeme čištění šperků, prodlužování řas a ošetření obličeje galvanickou žehličkou.

7Vaicenbacherová Simona- kosmetický salon

Lípová 389, Líně Bezdlužná

Nehtové studio s nabídkou komplexní péče o nehty. Nabízíme modeláž gelových nehtů, francouzskou modeláž nehtů včetně doplnění gelových nehtů či lakování, zdobení a malování nehtů. Kosmetický salón s nabídkou komplexního ošetření pleti. Provádíme povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, hloubkové…

8Kopčilová Lucie - Studio Selis1 pobočka

Provozuji kosmetické studio - čištění pleti, peelingy, depilace, masáže obličeje. Dále nabízím prodloužení řas i nehtové modeláže.

9Špičková Božena - masáže, lymfatické masáže

Zaměřuji se na lymfatické masáže. Praktikuji lymfatickou masáž obličeje, indickou masáž hlavy a havajskou masáž a užívám i přístroj lymfoven či poskytuji masáž maminek a batolat. Dále nabízím pleťové masky a parafínové zábaly. Nabízíme prodej sypaných i porcovaných čajů a nativní stravy značky Ryor…

10Šromová Miloslava- Kosmetické studio

Masarykovo nám. 139, Kralovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozuji kosmetický salón v Kralovicích. Nabízím chemický peeling, modelovací masáž obličeje, líčení, odstranění pigmentových skvrn, depilace a mnoho dalšího. Pracuji s novou řadou produktů ITALSKÉ značky DIEGO DALLA PALMA.


Firmy v dalších lokalitách


3D modelace obličeje v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru 3D modelace obličeje najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.