3D modelace obličeje – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Matulková Martina

Francouzská třída…, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím služby kosmetického salonu se zaměřením na čištění pleti, peelingu obličeje, kryoterapie, prodlužování řas, manikúru či nehtovou modeláž. Spojila jsem deset let zkušeností a praxe s nejnovějšími metodami v oblasti kosmetiky a nehtové modeláže. Budu Vás hýčkat a rozmazlovat, protože to…

2Tichá Alena, MUDr. - revmatologie1 pobočka

Staré náměstí 137, Sokolov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme revmatologickou ambulanci.

3Hauerová Karin - Oáza krásy - Kosmetické a relaxační studio

Zahradní 2475/57, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše kosmetické a relaxační studio ,,Oáza krásy'' nabízí služby v oblasti nehtové modeláže, lymfodrenáží, liposukcí, prodlužování řas, masáží aj. Nově jsme zřídily v našem studiu dětský koutek, aby si maminky mohly dopřát naše služby v klidu a bez náročného shánění hlídání pro Vaše ratolesti.

4Studio Trio

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
S. K. Neumanna 508…, Jihlava Bezdlužná

Nabízíme kadeřnické služby, kosmetiku, manikúru, pedikúru a masáže v Jihlavě, pro více informací navštivte naše webové stránky.

5Wellness Studio Radka

Wellness studio. Provádíme relaxační, sportovní a lymfatické masáže i masáže lávovými kameny. Nabízíme nehtovou modeláž, kadeřnické služby, pedikúru, manikúru, solarium a rolletic. Také zajišťujeme čištění šperků, prodlužování řas a ošetření obličeje galvanickou žehličkou.

6Vaicenbacherová Simona- kosmetický salon

Lípová 389, Líně Bezdlužná

Nehtové studio s nabídkou komplexní péče o nehty. Nabízíme modeláž gelových nehtů, francouzskou modeláž nehtů včetně doplnění gelových nehtů či lakování, zdobení a malování nehtů. Kosmetický salón s nabídkou komplexního ošetření pleti. Provádíme povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, hloubkové…

7Kopčilová Lucie - Studio Selis1 pobočka

Provozuji kosmetické studio - čištění pleti, peelingy, depilace, masáže obličeje. Dále nabízím prodloužení řas i nehtové modeláže.

8Špičková Božena - masáže, lymfatické masáže

Zaměřuji se na lymfatické masáže. Praktikuji lymfatickou masáž obličeje, indickou masáž hlavy a havajskou masáž a užívám i přístroj lymfoven či poskytuji masáž maminek a batolat. Dále nabízím pleťové masky a parafínové zábaly. Nabízíme prodej sypaných i porcovaných čajů a nativní stravy značky Ryor…

9Šromová Miloslava- Kosmetické studio

Masarykovo nám. 139, Kralovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji kosmetický salón v Kralovicích. Nabízím chemický peeling, modelovací masáž obličeje, líčení, odstranění pigmentových skvrn, depilace a mnoho dalšího. Pracuji s novou řadou produktů ITALSKÉ značky DIEGO DALLA PALMA.


Firmy v dalších lokalitách


3D modelace obličeje v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru 3D modelace obličeje najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.