3D modelace obličeje – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je místem, kde se nachází mnoho specialistů na 3D modelaci obličeje. Tento proces je velmi důležitý pro mnoho oblastí, jako je například kosmetická chirurgie, zubní lékařství nebo filmový průmysl.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Matulková Martina

Francouzská třída…, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím služby kosmetického salonu se zaměřením na čištění pleti, peelingu obličeje, kryoterapie, prodlužování řas, manikúru či nehtovou modeláž. Spojila jsem deset let zkušeností a praxe s nejnovějšími metodami v oblasti kosmetiky a nehtové modeláže. Budu Vás hýčkat a rozmazlovat, protože to…

2Hauerová Karin - Oáza krásy - Kosmetické a relaxační studio

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 2475/57, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše kosmetické a relaxační studio ,,Oáza krásy'' nabízí služby v oblasti nehtové modeláže, lymfodrenáží, liposukcí, prodlužování řas, masáží aj. Nově jsme zřídily v našem studiu dětský koutek, aby si maminky mohly dopřát naše služby v klidu a bez náročného shánění hlídání pro Vaše ratolesti.

3Studio Trio

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
S. K. Neumanna 508…, Jihlava Bezdlužná

Nabízíme kadeřnické služby, kosmetiku, manikúru, pedikúru a masáže v Jihlavě, pro více informací navštivte naše webové stránky.

4HEALTH & BEAUTY CLINIC s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(46)
Stará Louka 373/6, Karlovy Vary Bezdlužná

HEALTH & BEAUTY CLINIC s.r.o., se sídlem Stará Louka 373/6, 360 01, Karlovy Vary, v okrese Karlovy Vary a v kraji Karlovarský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 26526, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5…

5Wellness Studio Radka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Plzeňská 137, Třemošná Bezdlužná

Wellness studio. Provádíme relaxační, sportovní a lymfatické masáže i masáže lávovými kameny. Nabízíme nehtovou modeláž, kadeřnické služby, pedikúru, manikúru, solarium a rolletic. Také zajišťujeme čištění šperků, prodlužování řas a ošetření obličeje galvanickou žehličkou.

6Vaicenbacherová Simona- kosmetický salon

Lípová 389, Líně Bezdlužná

Nehtové studio s nabídkou komplexní péče o nehty. Nabízíme modeláž gelových nehtů, francouzskou modeláž nehtů včetně doplnění gelových nehtů či lakování, zdobení a malování nehtů. Kosmetický salón s nabídkou komplexního ošetření pleti. Provádíme povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, hloubkové…

7Kopčilová Lucie - Studio Selis1 pobočka

Provozuji kosmetické studio - čištění pleti, peelingy, depilace, masáže obličeje. Dále nabízím prodloužení řas i nehtové modeláže.

8Špičková Božena - masáže, lymfatické masáže

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 705, Chodov Bezdlužná

Zaměřuji se na lymfatické masáže. Praktikuji lymfatickou masáž obličeje, indickou masáž hlavy a havajskou masáž a užívám i přístroj lymfoven či poskytuji masáž maminek a batolat. Dále nabízím pleťové masky a parafínové zábaly. Nabízíme prodej sypaných i porcovaných čajů a nativní stravy značky Ryor…

9Šromová Miloslava- Kosmetické studio

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykovo nám. 139, Kralovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji kosmetický salón v Kralovicích. Nabízím chemický peeling, modelovací masáž obličeje, líčení, odstranění pigmentových skvrn, depilace a mnoho dalšího. Pracuji s novou řadou produktů ITALSKÉ značky DIEGO DALLA PALMA.


Firmy v dalších lokalitách


3D modelace obličeje v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky 3D modelaci obličeje je možné vytvořit přesný a detailní model obličeje, který umožňuje lékařům a chirurgům plánovat a provádět operace s větší přesností a úspěšností. V kosmetické chirurgii se 3D modelace obličeje používá k plánování a vizualizaci výsledků různých procedur, jako jsou například facelift nebo rhinoplastika.

V oblasti zubního lékařství se 3D modelace obličeje používá k vytvoření přesných modelů zubů a čelistí, což umožňuje lékařům plánovat a provádět ortodontické a protetické zákroky s větší přesností a úspěšností.

V filmovém průmyslu se 3D modelace obličeje používá k vytváření digitálních postav a speciálních efektů. Díky této technologii jsou dnes možné neuvěřitelné vizuální efekty, které byly dříve nemožné.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují 3D modelaci obličeje a poskytují své služby klientům z různých oblastí. Díky této technologii je možné dosáhnout vynikajících výsledků v mnoha oblastech a pomoci lidem zlepšit svůj vzhled a zdraví.