Absorpční, adsorpční chlazení – Jižní a Západní Čechy

Absorpční, adsorpční a chladicí technologie jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více využívány. Tyto technologie umožňují efektivní odstranění nečistot a zlepšení kvality vzduchu.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Projekce, prodej a montáž klimatizace Haier. Nabízíme absorpční jednotky Broad. Prodej klimatizace a chlazení do bytů, kanceláří a průmyslu. Součástí našeho sortimentu jsou chladiče kapalin Galletti a chladicí věže. Montážní, servisní a čistící příslušenství pro klimatizací. E-shop klimatizací,…

Poslat poptávku sokra.cz 272 088 370

Absorpční, adsorpční chlazení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Absorpční materiály jsou schopny absorbovat plyny a kapaliny, zatímco adsorpční materiály dokážou zachytit molekuly na své povrchu. Chladicí technologie pak umožňují udržet příjemné teploty v různých prostorách. V oblasti Jižní a Západní Čechy se tyto technologie využívají například v průmyslových halách, kancelářích a domácnostech. Díky nim je možné dosáhnout vysoké účinnosti a snížit náklady na energie.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.