Adventní věnce – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Zahradnictví u Chlubnů

Šípková 2275/10, Žďár nad Sázavou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se především prodejem rostlin – ovocných a okrasných dřevin, trvalek, letniček a dvouletek, cibulovin, sadby zeleniny a dalších. Rostliny jsou buďto naše výpěstky, nebo jsou to rostliny od školkařů a pěstitelů z Vysočiny, čímž zaručujeme mrazuvzdornost a odolnost našich rostlin v tomto…

2Krpálková Dana - květinové studio Florist's Chotěboř

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Krále Jana 1764, Chotěboř
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Dana Krpálková se pyšní titulem Mistr Florista, který získala na Mistrovské škole floristiky v Hradci Králové. Titul je garantován Asociací branding designu. Květinové studio jsme založili v roce 2001 a od samého počátku se zaměřujeme na realizace floristických dekorací a květin pro nejrůznější…

3Martinek Zbyněk

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
třída Vítězství 96…, Mariánské Lázně
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme zahradnictví. Poskytujeme služby v oblasti architektury, návrhů, realizací a údržby zahrad a parků, ošetření a kácení stromů. Prodáváme letničky, balkónovky a sadby zeleniny. Nabízíme aranžování květin. Smuteční, svatební, dušičková vazba.

4Květinářství Aleš Hůrka

Černý vršek 810, Bystřice nad…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

V našem květinářství prodáváme řezané a hrnkové květiny, svatební a dárkové kytice, smuteční vazby a věnce, interiérové dekorace, dárkové zboží a zahradnické potřeby.

5JM DECOR - Šarešová Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 448/6, Písek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Chcete si zkrášlit Váš domov? Sháníte dárek pro své blízké, nebo si chcete svou dekoraci vyrobit sami? Navštivte náš obchod s dekoracemi a bytovými doplňky. Najdete u nás hotové dekorace, přízdoby, kamínky, písky. Vázy a obaly na květiny. Obrazy a hodiny v moderním a retro stylu. Květiny umělé jak…

6Honsa Zdeněk - Prodej a rozvoz květin

Buková 3, Jihlava Bezdlužná

Prodej a rozvoz květin po Vysočině. Svatební a smuteční vazby. Výzdoba firem, plesů a bytů. Dušičkové a advetní věnce.

7Jihotvar Keramika s.r.o.1 pobočka

Jarošov nad…, Jarošov nad Nežárkou
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Jihotvar Keramika, s.r.o. - výroba hrnků, váz, podšálků, talířů, mís, pekáčů a pullitrů, kořenky, bylinkáče, zvonky, butely, odlivky, cukřenky a slánky, konvice, krmítka, sudy, adventní věnce, keramické tašky a podobně.

8WW FLORA, a.s.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(45)
Pod Kyjovem 347/14, Plzeň-Radčice

Velkoobchodní prodej raně jarních, podzimních, zahradních a balkonových květin. Nabízíme zahradnické potřeby, adventní vazby, svíčky, vánoční stromky a dušičkové výrobky či dodáváme begonie, fuchsie, petunie, pelargonie, vřesy i chryzantémy.

9Mazlová Jana

Tyršova 354, Koloveč
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jana Mazlová nabízí prodej sušených, umělých květin, dušičkových i adventních věnců a bytových dekorací.


Firmy v dalších lokalitách


Adventní věnce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Adventní věnce najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.