Akreditované školící středisko řidičů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Fila Miloš Bc. - Autoškola a školící středisko Fila

Autoškola a akreditované školící středisko Fila poskytuje výuku a výcvik pro skupiny AM,A1,A,B,B+E,C,C+E,D a školení řidičů pro skupiny C1,C1+E,C,C+E,D1,D1+E,D,D+E.

2AUTOŠKOLA KRATOCHVÍL

nám. ČSA 46, Moravské Budějovice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Autoškola. Autodoprava 608460400, 608460424. Taxi - 777717817. Provozujeme autoškolu, nabízíme řidičské oprávnění pro všechny typy motorových vozidel, akreditované školicí středisko pro skupiny C, D. Nákladní doprava a kontejnerová doprava. Provozuji i taxislužbu.

3Fránová Alena- AUTOŠKOLA A + J3 pobočky

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Markova tř. 8, Kralovice Bezdlužná

Tato autoškola nabízí výcvik pro skupiny A/50, A1, A/bez omezení, B, C, D, T, B+E, C+E. Dále poskytuje školení řidičů včetně přezkoušení, profesní průkazy, akreditované školicí středisko řidičů a kondiční jízdy.

4Kadlec Josef - AUTOŠKOLA

Revoluční 563, Vodňany II
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz autoškoly s nabídkou školení řidičů.

5Alena Fránová- Autoškola A+J Fránová3 pobočky

Provádíme výcvik pro skupiny A/50, A1, A/bez omezení, B, C, D, T, B+E, C+E. Dále zajišťujeme školení řidičů včetně přezkoušení, profesní průkazy. Provozujeme akreditované školicí středisko řidičů. Nabízíme kondiční jízdy.

6Helus Vladimír - Autoškola

4.9
★★★★★
★★★★★
(74)
sady Pětatřicátníků…, Plzeň Bezdlužná

Nabízíme služby autoškoly - řidičské průkazy.Naše Autoškola a Akreditované školicí středisko řidičů provádí výuku a výcvik, školení profesionálních řidičů, školení řidičů referentských vozidel, kondiční jízdy. Ke spokojenosti všech uchazečů o řidičský průkaz přispívá pěkné prostředí v prostorách…

7Hečl Zdeněk - Autoškola

Provoz autoškoly - školicí střediško. Naše firma vznikla již v roce 1998. Stali jsme se nástupci Autoškoly pro ČSAD autobusy Plzeň a.s.. Jsme hlavním zajišťovatelem školení řidičů pro tuto firmu. Naše výuka se zaměřuje na tyto typy řidičských oprávnění -B, C, C+E a D. Jsme akreditované školící…

8AKVER, s.r.o.- AUTOŠKOLA GOLEM1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Závodu míru 233/70c , Karlovy Vary, Stará…
Otevřeno od 9:00

Autoškola Golem Karlovy Vary a Ostrov působí na trhu již přes 6 let. Provádí výuku k získání řidičského oprávnění na všechny skupiny. V akreditovaném školícím středisku dále nabízí referentské školení řidičů (sk.B) a profesní pravidelné i vstupní školení řidičů (sk.C,CE,D), včetně poradenské…

9AUTOŠKOLA KOBYLKA LUBOMÍR

Autoškola Kobylka nabízí výcvik všech skupin. V akreditovaném školícím středisku provádíme rovněž školení potřebné k získání profesního průkazu řidiče.

10Autoškola Ptáčník - výuka řízení

Provoz autoškoly - výuka a výcvik k získání všech skupin řidičského oprávnění. Provozování akreditovaného školicího střediska řidičů. Školení řidičů referentských vozidel, výcvik při vrácení řidičského průkazu a kondiční jízdy.


Firmy v dalších lokalitách


Akreditované školící středisko řidičů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Akreditované školící středisko řidičů najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.