Akumulační magnetit – Jižní a Západní Čechy

Akumulační magnetit je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádaným produktem. Tento minerál se využívá především v energetice, kde slouží jako součást elektromotorů a generátorů.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1ELEKTRO HADRAVA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(45)
Na Sušírně 490, Kamenice nad Lipou
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na velkoobchodní, maloobchodní a zásilkový prodej elektroinstalačního materiálu, svítidel a komponentů souvisejících s oborem elektro. U nás zakoupíte kabely, rozvaděče, osvětlení, jističe, domovní spínače, ventilační techniku a mnoho dalšího.


Firmy v dalších lokalitách


Akumulační magnetit v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky svým vlastnostem dokáže magnetit uchovávat elektřinu a tím zvyšovat účinnost těchto zařízení.

Další využití akumulačního magnetitu je v oblasti vodohospodářství. Magnetit se totiž používá jako součást filtrů, které odstraňují z vody nečistoty a kovy. Díky své magnetické vlastnosti dokáže magnetit přitahovat a zachytávat tyto nečistoty, čímž se zlepšuje kvalita vody.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nacházejí ložiska magnetitu, které jsou využívány pro těžbu tohoto minerálu. Díky tomu je akumulační magnetit v této oblasti velmi dostupný a cenově výhodný. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý zdroj akumulačního magnetitu, v oblasti Jižní a Západní Čechy určitě nebudete zklamáni.