Anglická literatura – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Books & Books s.r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(86)
Protifašistických…, Soběslav

Výuka jazyků pro všechny věkové skupiny, profesionální lektoři, moderní učebny, individuální přístup. Specializace na anglický, německý a francouzský jazyk. Maloobchodní, velkoobchodní i internetový prodej jazykové literatury a učebnic pro ZŠ, SŠ, jazykové školy i pro individuální výuku. Levné…

2Šádek Štěpán

Prodáváme učebnice pro základní školy, základní praktické školy i odborná učiliště. Dále je možné u nás zakoupit mapy, altasy, slovníky i školní potřeby.

3Škola EKONOMIKY a CESTOVNÍHO RUCHU, soukromá střední odborná škola s.r.o.

Náš cíl – Vaše úspěšná budoucnost. Studuj obory, které tě budou bavit: Ekonomika a cestovní ruch, Management aktivního volného času, Mediální marketing, Právní administrativa, Předškolní pedagogika. Soukromá škola ekonomiky a cestovního ruchu vznikla v roce 1991 jako jedna z prvních škol tohoto…

4Sbor Církve adventistů sedmého dne Tábor

Organizujeme bohoslužby a duchovní setkání, kurzy pro věřící. Půjčujeme náboženskou literaturu. Centrum komunikace, setkání a společenství.

5Books & Books s.r.o.- Bookshop.cz4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Vesce 65, Vesce

Provoz internetového a kamenného knihkupectví. Nabídka originální anglické literatury od klasické beletrie, poezie až po pohádky pro malé čtenáře.

6Shakespeare & synové s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Soukenická 44, Český Krumlov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozujeme knihkupectví. Nabízíme prodej nových i použitých knih v angličtině, odborné cizojazyčné literatury.


Firmy v dalších lokalitách


Anglická literatura v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Anglická literatura najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.