Antická literatura – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Křivánková Jitka - Knihkupectví Jitka

V našem knihkupectví nabízíme pultový prodej a částečně volný výběr knih, map dle vašeho výběru. Rádi vás obsloužíme s úsměvem a odbornou radou.

2Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o (Plzeň)4 pobočky

náměstí Českých…, Plzeň
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme síť kamenných knihkupectví a internetový obchod. Zaměřujeme se na odbornou právnickou a ekonomickou, politologickou, psychologickou a filosofickou, jazykovou a lékařskou literaturu. Prodáváme i sportovní a zahraniční, historická a sociologická díla. Dále v našem sortimentu naleznete…

3Eshop.mlha.gr

nám. Republiky 1785…, Žďár nad Sázavou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Eshop.mlha.gr, se sídlem nám. Republiky 1785/49, 591 01, Žďár nad Sázavou, v okrese Žďár nad Sázavou a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

4Melcer Vratislav1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(30)
Česká 232/21 , České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a prodejem knih, grafiky, pohledů, fotografií a obrazů. Nabízíme rámování a paspartování grafik. Provádíme knihařské práce. Součástí našeho sortimentu jsou cestopisy, beletrie, detektivky, encyklopedie, rukopisy, technická literatura nebo divadelní hry.

5SULJAKOVIĆOVÁ JITKA1 pobočka

I. P. Pavlova 451…, Karlovy Vary
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodáváme učebnice, odbornou literaturu a výukový softwar.

6Antikvariat-benes.cz

4.4
★★★★★
★★★★★
(74)
Divadelní 203, Plzeň Bezdlužná

Firma nabízí knihy, pohlednice, skripta, literaturu, gramodesky, CD, grafiku, Ex-libris, mapy, průvodce, učebnice,noty, atlasy, svaté obrázky, podpisy, odborné knihy, tiskoviny, foto herců, sběratelský materiál.


Firmy v dalších lokalitách


Antická literatura v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Antická literatura najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.