Antikoncepční poradna – Jižní a Západní Čechy

Antikoncepční poradna je zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování informací a služeb týkajících se antikoncepce. Tato poradna je určena pro ženy i muže, kteří chtějí chránit své zdraví a plánovat svou rodinu.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1MUDr. Jana Vyhnálková - gynekologická ordinace

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ambulance. Soukromá gynekologicko-porodnická ordinace. U nás najdete erudovaný zdravotnický tým, kvalifikované lékařské ošetření, moderní přístrojové vybavení, příjemné prostředí, objednávkový systém se snahou o minimalizaci čekací doby.

2GYN - Míka & Kaskounová & Piklová MUDr. Gynekolog ČB

4.5
★★★★★
★★★★★
(95)
Matice školské 1786…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní léčebně preventivní péče v gynekologii a porodnictví.

3Ambulance Penta s.r.o. - Nová Role8 poboček

3.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Rolavská 237/3, Nová Role Bezdlužná

Poskytujeme péči v oblasti gynekologie a fyzioterapie.

5MUDr. Kóňová s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vltavínská 1289/10, Třebíč-Horka-Domky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší gynekologicko-porodnické ambulanci zajišťujeme gynekologickou péči preventivní i léčebnou a péči o těhotné, která zahrnuje ambulantní vyšetření i návštěvní službu porodními asistentkami. V těhotenství provádíme základní ultrazvukové vyšetření i fotografii plodu na přání maminky. Poslední…

6MUDr. Lenka Minářová1 pobočka

Nové Město na Moravě, Vratislavovo…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci ženského lékaře. Nabízím komplexní gynekologicko-porodnickou a prenatální péči se specializací na ultrazvukovou diagnostiku. MUDr. Lenka Minářová poskytuje pacientkám léčebnou a preventivní gynekologickou péči ve třech odloučených ordinacích: Ordinace Vratislavovo nám. 12, Nové…

7Dagmar Strýhalová - masáže a aromaterapie

Nábřeží Svat. Čecha…, Trhové Sviny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti masáží, rekondice, regenerace, aromaterapie a reflexní terapie. Alternativní medicína, celostní přístup k člověku a o souvislosti mezi našimi vnitřními a vnějšími světy.

8Preslová Dana, MUDr. - Gynface, s.r.o.

Velké náměstí 6/14, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace v Písku poskytující kompletní péči pro ženy včetně ultrazvukových vyšetření, očkování, zavádění antikoncepce a sexuálního poradenství. Provádíme specializované vyšetření na patologické změny čípku pomocí videokolposkopu. V naší ordinaci nabízíme očkování proti rakovině…

9Hain Marian, MUDr.

Sakařova 497, Týn nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji kompletní gynekologicko-porodnickou péči. Prevence onemocnění prsu, antikoncepční poradna, prevence a léčba klimakterických potíží.

10MUDr. Yvonna Kocourková

Nemocniční 204, Prachatice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromá moderní gynekologická praxe s dlouholetou tradicí a bohatýma zkušenostma.


Firmy v dalších lokalitách


Antikoncepční poradna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V antikoncepční poradně se pacienti mohou setkat s odborníky, kteří jim poskytnou informace o různých metodách antikoncepce, včetně hormonálních a nehormonálních metod. Poradna také nabízí možnost konzultace s gynekologem, který může pacientům doporučit nejvhodnější metodu antikoncepce v závislosti na jejich zdravotním stavu a potřebách.

V antikoncepční poradně se také mohou pacienti dozvědět více o sexuálních nemocích a způsOblasth, jak se před nimi chránit. Poradna také nabízí testování na některé sexuálně přenosné nemoci a poradenství ohledně jejich léčby.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik antikoncepčních poraden, které jsou pacientům k dispozici. Tyto poradny jsou většinou umístěny v blízkosti zdravotnických zařízení, jako jsou nemocnice a polikliniky.

V antikoncepční poradně pacienti mohou očekávat následující služby:

1. Informace o různých metodách antikoncepce
2. Konzultace s gynekologem
3. Testování na sexuálně přenosné nemoci
4. Poradenství ohledně léčby sexuálně přenosných nemocí
5. Informace o sexuálních nemocích a způsOblasth, jak se před nimi chránit

Antikoncepční poradna je důležitým zdravotnickým zařízením, které pomáhá pacientům chránit své zdraví a plánovat svou rodinu. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici několik antikoncepčních poraden, které poskytují širokou škálu služeb týkajících se antikoncepce a sexuálního zdraví.