Autogenní technika – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MGM, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čekanice 342 , Tábor
Otevřeno do 15:30

Specializujeme se na nové technologie v oboru termického dělení kovových materiálů. Jsme dlouholetým výrobcem pálicích strojů, strojních plazmových CNC zdrojů, svařovacích zdrojů a pásových pil.

2PLAZMATECH SYSTEMS, s.r.o.- Plazmové zdroje Kjellberg

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Soškova 1563, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Společnost PLAZMATECH SYSTEMS s.r.o. zastupuje na českém trhu největšího výrobce plazmových zdrojů – firmu KJELLBERG Finsterwalde. Zabýváme se prodejem a servisem plazmových zdrojů, instalací kompletních pracovišť pro plazmové řezání i pálení autogenem, realizujeme dodávky robotických systémů /…

3Roman Dymáček - PROFIMIX

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelská 482, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Zabýváme se obchodní činností v oboru svařovací techniky plamenem a elektrickým obloukem, opravami, servisem a poradenskou službou. Nabízíme výrobky profesionální i hobby. Jako smluvní prodejci nabízíme zařízení za prodejní ceny výrobců. V prodejním sortimentu…

4PROFI SVAR s.r.o.

Lidická tř. 1127, České Budějovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodáváme svařovací techniku, nářadí, brusiva a ochranné pomůcky. Provádíme záruční a pozáruční servis a poradenskou činnost.

5CP MORES spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Pily 548, České Budějovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem a servisem svařovací techniky. Nabízí ochranné pomůcky, pásové brusky, elektrické ruční nářadí FEIN. Poskytujeme poradenskou činnost pro naše zákazníky. Kontakty a další informace najdete na našich internetových stránkách.

6TAKR Technika s.r.o.

Nabízíme služby svařovací technika. Vše pro profesionální svařování a řezání. Obchodní a servisní zastoupení výrobce svařovací techniky MERKLE pro Českou republiku.

7PROJECT WELDING spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Klatovy 175, Klatovy Bezdlužná

Zabýváme se dodávkami spotřebního materiálu pro svařování a broušení. Nabízíme ochranné pomůcky, odsávací zařízení, kopírovací a CNC systémy.

8Matys Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ve Vilkách 1976, Tachov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem přídavných materiálů pro svařování, drátů a elektrod. Dále nabízíme autogenní techniku, brusivo a ochranné pomůcky.


Firmy v dalších lokalitách


Autogenní technika v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Autogenní technika najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.